У головній кандидатській промові Байден пообіцяв США «кінець епохи темряви»

У головній кандидатській промові Байден пообіцяв США «кінець епохи темряви»

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джозеф Байден виступив з програмною промовою, в якій заявив, що Дональд Трамп "занурив Америку в темряву" і пообіцяв, що його обрання покладе цьому край. Цю емоційну промову називають самим знаменним моментом політичної кар'єри Байдена, що охоплює майже півстоліття, пише ВВС.

За словами Байдена, Трамп розбудив в суспільстві "занадто багато злості, занадто багато страху, занадто багато розбіжностей".

Як показують соцопитування, Байден, якому зараз 77 років, починає президентську кампанію з явною перевагою над 74-річним Трампом. Однак до виборів залишається ще 75 днів, і у нинішнього президента є купа часу, аби скоротити розрив.

Через пандемію коронавірусу з'їзд демократів проходить у режимі онлайн. Свій спіч Байден промовив у місті Вілмінгтон, штат Делавер, де він власне і живе.

"Тут і зараз я даю вам слово, що якщо ви довірите мені президентство, я буду працювати з найкращими, а не з найгіршими. Я буду союзником світла, а не темряви", - сказав Байден. - Для нас, тих, кого називають "ми, народ", прийшов час об'єднатися. І будьте впевнені, що разом ми зможемо покінчити з цією епохою темряви в Америці".

"Замість страху ми виберемо надію, замість вимислу - факти, а привілеї для обраних ми замінимо справедливістю", - сказав Байден.

Нагадаємо, у листопаді людям належить вибрати майбутнє Америки.

"Ми можемо вибрати шлях ще більшої агресивності, песимізму і розколу, шлях темряви і підозри, - сказав кандидат у президенти, - Але ми можемо підтримати інший шлях і разом використовувати цю можливість для зцілення ран, проведення реформ і об'єднання. Підтримати шлях надії і світла. Це переломні вибори. Вони визначать, як буде виглядати Америка ще дуже довгий час".

Байден пообіцяв поміняти на краще країну, яка намагається впоратися з поширенням коронавірусу, важкими економічними наслідками пандемії і расовими протиріччями.

"Ми точно знаємо, що якщо нинішній президент отримає ще чотири роки при владі, він буде точно таким же, як був протягом попередніх чотирьох років, - сказав Байден. - Він буде президентом, який відмовляється від відповідальності, не бере на себе роль лідера країни, завжди звинувачує інших, водить дружбу з диктаторами і роздмухує полум'я ненависті і ворожнечі... Щоранку він буде прокидатися упевнений, що сенс цієї роботи - тільки в ньому самому, а ніяк не в вас. Чи таку Америку ви хочете для себе, для вашої родини і для ваших дітей?.. Наш нинішній президент не впорався з найпершим своїм обов'язком перед нацією: він нас не захистив".

На сцену після промови Байдена вийшла його дружина Джілл, а також кандидат у віце-президенти Камала Харріс з чоловіком Дагом Емхоффом.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Польщі футбольні фанати охороняють костели від розгніваних жінок
Світ
У Польщі футбольні фанати охороняють костели від розгніваних жінок
Футбольні фанати Польщі масово вийшли на захист костелів від жінок, обурених недавнім законом про заборону абортів в країні...
В Європі відреагували на конфлікт між Україною і Угорщиною через місцеві вибори
Світ
В Європі відреагували на конфлікт між Україною і Угорщиною через місцеві вибори
Позиція Євросоюзу щодо співпраці з Україною не змінюється через дипломатичну суперечку між Києвом і Будапештом на тлі проведення місцевих виборів...
«Зникають посадовці, яким довіряв світ»:  єврочиновник про кадрову політику в Україні
Світ
«Зникають посадовці, яким довіряв світ»: єврочиновник про кадрову політику в Україні
Міжнародна спільнота бачить, як в Україні йдуть з влади люди, які мали довіру у світі. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс ...
Яка країна ЄС має найвищий рівень зараження коронавірусом?
Світ
Яка країна ЄС має найвищий рівень зараження коронавірусом?
Європейський центр із профілактики та контролю захворювання оприлюднив сво статистику...
В Антарктиді пінгвіни потрапили в льодову пастку
Світ
В Антарктиді пінгвіни потрапили в льодову пастку
В Антарктиді на острові Галіндез більше тисячі пінгвінів потрапили в льодову пастку, втративши можливість добувати собі їжу...