У Дніпрі стартував місячник безпечного руху

У Дніпрі стартував місячник безпечного руху

Місячник безпечного руху, що 1-го червня стартував у Дніпрі, покликаний пригальмувати сумну статистику постраждалих в ДТП, яка зросла в місті за 5 останніх місяців в порівнянні з минулим роком.

Про це повідомляє Gorod.dp.ua.

Незважаючи на пандемію коронавірусу і оголошений у зв'язку з цим карантин, у березні-квітні цього року на вулицях Дніпра збільшилася статистика порушень правил дорожнього руху і число постраждалих у ДТП.

"Збільшення статистики аварійності та смертності на дорогах Дніпропетровської області в цьому році можна частково пояснити теплою зимою і відсутністю снігу: дана картина провокувала водіїв на порушення ПДР, - каже Людмила Копиленко, інспектор пресслужби Управління Патрульній поліції в Дніпропетровській області. - "За 5 місяців цього року тільки в Дніпрі і Кривому Розі було зафіксовано 3289 дорожніх пригод, що на 3,5 відсотки більше аналогічного торішнього періоду. При цьому 567 ДТП (на 6% більше минулорічного) були з постраждалими. В результаті 64 особи загинули, 687 отримали травми."

За статистикою, найаварійнішим днем ​​тижня на Січославщині стала середа, а аварій з важкими наслідками найбільше відбувалося п'ятничними вечорами.

Найбільше число аварій було викликано перевищенням водіями швидкості (1322 випадки) та порушенням правил маневрування (1227). Причиною 115 аварій стало вживання водіями алкоголю. У цих ДТП загинуло 4 людини, ще 16 - були травмовані.

Всього за 5 місяців 2020 року патрульною поліцією було складено 5400 протоколів за керування автомобілями в стані алкогольного сп'яніння.

Особливу тривогу у керівництва області і громадскості викликає збільшення ДТП за участю дітей. Всього таких випадків в цьому році в Дніпрі було зафіксовано 65, в них 56 дітей постраждало, ще 3 - загинуло.

Аби уберегти життя жителів області, з 1 червня інспектори Патрульній поліції не тільки більш суворо стежать за порядком на дорогах, а й проводять просвітницькі заходи, спрямовані на дітей та їх батьків.

"З початку року нами проведено 215 занять з дітьми, на карантині вони проводилися в онлайн-формі, - розповідає інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління Патрульній поліції в Дніпропетровській області Віталій Біловол. - У червні ми повернулися до очної форми навчання, регулярно проводимо просвітницькі заходи в парках Дніпра."

На уроках безпеки дорожнього руху діти і дорослі отримують корисну інформацію і подарунки: книги і брошури про правила поведінки на дорозі, світловідбиваючі флікери для пішоходів і стрічки для велосипедів, самокатів, дитячих колясок.

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла  загиблої
Україна
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла загиблої
Університет розпочав розслідування після поширення фото з пошукових заходів...
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...