[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У цьому виразі вся Росія: «Нравится, не нравится, терпи моя красавица»

У цьому виразі вся Росія: «Нравится, не нравится, терпи моя красавица»
Після нічних брифінгів Єрмака і Козака у моїй розжареній мігренню голові застрягла думка: а як в підручниках історії згодом буде пояснюватися розв‘язання війни?
 
- Росія боялася наближення НАТО до своїх кордонів, тому анексувала Крим, захопила частину Донбасу і вимагала, щоб Україна змінила Конституцію?
 
- Росія була проти силового, на її думку, повалення режиму Януковича, тому анексувала Крим, захопила частину Донбасу і погрожувала всьому Заходу ядерною війною в разі вступу України та Грузії до НАТО?
 
- Росія хотіла, щоб Захід з нею рахувався, тому поставила вимогу автономії Донбасу в Україні і припинення геноциду російськомовних громадян, який проявлявся, на її думку, у вимозі України до своїх громадян знати державну мову?
 
Для тих, хто пропустив попередні серії Ольги Скабеєвої, усе звучить однаковою мірою абсурдно. Знайти формальну зовнішню логіку Росії в цій ситуації - все одно що пояснити іноземцю глибину змісту процитованої Путіним некрофільської частушки.
 
 
 
 
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Що насправді відбувається, важливо знати від офіцера у Бахмуті, а не від «хріна» від Банкової
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами