У Чернігові чоловік вигукував слова на підтримку рф біля стели загиблим Героям, його затримали

У Чернігові правоохоронці затримали 41-річного чоловіка, який біля меморіальної стели загиблим Героям під час хвилини мовчання вигукнув слова на підтримку країни-агресора росії.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернігівській області.
Інцидент стався о 09:00 1 січня під час традиційного вшанування пам’яті полеглих захисників хвилиною мовчання.
У цей час повз на самокаті проїжджав чоловік, який вигукнув слова на підтримку рф та нецензурні висловлювання в бік присутніх представників місцевої влади, військових та поліцейських.

Поліцейські встановили особу чоловіка та затримали його на одній з вулиць міста.
Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 436−2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників).
Чернігівцю загрожує до трьох років в’язниці. Наразі тривають необхідні слідчі дії.
Український Дощ писав раніше, що ексміліціонера з Запоріжжя засудили за держзраду до 15 років ув'язнення