У Чечні раптово згорів штаб 70-го мотострілецького полку (відео)

У Чечні раптово згорів штаб 70-го мотострілецького полку (відео)

У місті Шалі Чеченської Республіки згорів штаб 70-го гвардійського мотострілецького полку, бійці якого беруть участь у путінській "СВО", але відмовлялися воювати проти України.

Про це повідомляють російські Telegram-канали.

 

Пожежа на території об'єкту сталася вранці 11 січня. Як повідомляють місцеві, будівля штабу 70-го полку (в/ч 71718, тактичне формування входить до складу 42-ї дивізії Південного військового округу) згоріла разом із усіма документами. Також від вогню постраждали автомобілі, які були припарковані поряд.

Наразі невідомо, що стало причиною пожежі. МНС Чеченської Республіки поки не дало офіційних коментарів щодо події.

Зазначається, що цей мотострілецький полк ЗС РФ від 2022 року бере участь у війні проти України. До його штабу в місті Шалі звозять контрактників із усієї Росії. Крім того, до цього полку 2023-го росіяни почали активно вербували найманців з Непалу. Декілька таких воїнів наші оборонці взяли в полон, але довести факт такого рекрутингу буде складно, бо вогонь знищив всю документацію.

Також у травні 2022-го його військовослужбовці відмовлялися брати участь у бойових діях та вимагали повернути їх додому.

Солдати скаржилися, що тих, хто відкрито заявляє про небажання воювати, командири навпаки кидали на найнебезпечніші точки фронту. Крім того, до їхніх лав "впроваджували" співробітників ФСБ, щоб ті виявляли особливо активних ініціаторів повернення до Росії. Тоді командування намагалося приховати саботаж окупантів.

Нагадаємо, у Головному управлінні розвідки повідомили, що окупаційні війська російської федерації в Україні складають близько 462 тисячі осіб. З них на тимчасово окупованих територіях перебуває 35 тисяч осіб "росгвардії".

Український Дощ писав раніше, що росія знищила запаси трьох гуманітарних організацій у Херсоні - ООН.

 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У ВООЗ готуються до ядерної катастрофи через війну в Ірані
Світ
У ВООЗ готуються до ядерної катастрофи через війну в Ірані
Представники Всесвітньої організації охорони здоровʼя готуються до ядерної катастрофи...
Польський суд схвалив екстрадицію «чорного» археолога до України за незаконні розкопки у Криму
Світ
Польський суд схвалив екстрадицію «чорного» археолога до України за незаконні розкопки у Криму
Резонансна справа російського археолога, який вів розкопки в Криму...
Венс відвідає Угорщину на знак підтримки Орбана напередодні виборів — Reuters
Світ
Венс відвідає Угорщину на знак підтримки Орбана напередодні виборів — Reuters
Віцепрезидент США Джей Ді Венс відвідає Угорщину найближчими днями...
РФ розширює співпрацю з Іраном: надає супутникові знімки та вдосконалені технології дронів - WSJ
Світ
РФ розширює співпрацю з Іраном: надає супутникові знімки та вдосконалені технології дронів - WSJ
Росія розширює обмін розвідданими та військове співробітництво з Іраном...
З Україною було б покінчено за один день, якби ми не допомогли – Трамп
Світ
З Україною було б покінчено за один день, якби ми не допомогли – Трамп
Україна могла припинити спротив у перший день без допомоги США, каже Трамп....