Тягнибок заявив, що Зеленський продовжує «капітулянську» політику Порошенка (відео)

Голова політичної партії ВО «Свобода», народний депутат України трьох скликань Олег Тягнибок заявив, що чинний закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" є "зрадою", яка перейшла у спадок від адміністрації Порошенка офісу Зеленського. Про це Тягнибок сказав в етері програми "Ще не вмерла UA" на YouTube-каналі Євгена Рибчинського.
"Наші основні союзники в світі це є Сполучені Штати Америки, а в Європі це Великобританія. Вважає помилковими дії минулої влади, а тепер цю позицію у міжнародній політиці продовжує Зеленський, що основну ставку вони роблять на французів і на німців. Я керуюся конкретними фактами - перший візит Зеленського був у Париж, потім в Берлін, підписання тих абсолютно програшних для України меморандумів-домовленостей, які зобов'язували Зеленського виконувати капітулянтські мінські угоди. А мінські угоди писалися в Кремлі. Це така певна форма капітуляції України. Я був тоді керівником фракції в парламенті і ми проти цього протестували. Я тоді питав у новообраного президента Порошенка, що роблять від імені України у мінському процесі Кучма, Шуфрич і Медведчук. Що це за представники України?" - виразив свою позицію голова націоналістів.
Тягнибок вважає, що перемовники від імені України у мінському процесі 2014 року нічого позитивного не могли зробити для держави, адже їхній стиль мислення не є проукраїнський.
"Це навіть не малороси, це типові представники Московії на території України... Ну і звісно це вилилося у сумнозвісні мінські домовленості, а потім ще й намагалися протягнути це через український парламент і навіть інтегрувати в українську Конституцію, оцей так званий закон "про особливий статус Донбасу". Це є повна катастрофа... Тоді вперше, коли Порошенко їхав в Америку, йому треба було показати якісь "успіхи"...і нас просили проголосувати за цей закон "про особливий статус Донбасу". Але коли ми подивилися на текст, ми зрозуміли, що це абсолютно неприпустимі речі... Але у неконституційний спосіб цей закон таки було ухвалено", - згадав Тягнибок.
Лідер українських націоналістів зазначив, що під час "війни з Московією" нам "потрібна формула "друзі України проти Москви", а не "капітулянський" нормандський формат і тим більш не мінські домовленості.
Український Дощ писав раніше, що Зеленський прокоментував вдале застосування безпілотника Bayraktar на Донбасі, а також, що Арестович пообіцяв Москві ракетні удари, якщо Кремль «розпочне повномасштабний конфлікт».