Twitter планує впровадити платні функції

Twitter планує впровадити платні функції

Twitter протягом декількох років виношував план впровадження платних функцій, але по-справжньому актуальним він став лише на тлі пандемії, а також тиску з боку інвесторів, які очікують зростання фінансових показників компанії. Про це повідомляє Bloomberg.

Основний дохід Twitter генерується за рахунок таргетированої реклами. Передбачається, що за допомогою платних функцій для користувачів компанія зможе знизити свою залежність від продажу оголошень і диверсифікувати прибуток.

Однією з таких функцій може стати платна підписка. Ця ідея порівнюється з «чайовими» - користувач буде платити людині, на якого він підписаний, щоб отримувати доступ до ексклюзивного контенту, прихованого від більшості.

Інша функція, яка в перспективі може стати платною, - підписка на Tweetdeck, додаток, яке допомагає переглядати одночасно кілька стрічок в Twitter.

Крім того, в компанії розмірковують над монетизацією кнопки «скасувати відправку», а також над платною кастомізацією (процес адаптації та налаштування продукту під окрему аудиторію, об'єднану певними особливостями - ред.) власного облікового запису, наприклад, можливістю вибрати колір профілю або використовувати спеціальні стікери. Крім того, не виключено, що в майбутньому за гроші можна буде повністю відключити рекламу.

Підписка хоча і є привабливою альтернативою рекламного бізнесу, але не є поширеними серед соціальних мереж, так як можуть потенційно обмежити доступ нових користувачів. Проте, ще в минулому році фінансовий директор Twitter Нед Сігал заявив, що формат платних підписок забезпечить компанії «стабільність» і більш постійний дохід, ніж продаж реклами.

Влітку 2020 року топ-менеджер говорив, що компанія з усією відповідальністю підійде до питання появи платних функцій:

«У нас дуже висока планка для тих можливостей Twitter, за які ми плануємо стягувати гроші з користувачів».

Підвищення стабільності доходів - головна мета компанії, раніше підтвердив Брюс Фальк, глава відділу продажів Twitter, додавши, що цей план «може включати» підписки.

«Хоча ми дуже раді цій можливості, важливо відзначити, що ми все ще перебуваємо на дуже ранній стадії обговорення і не очікуємо якихось значних доходів, пов'язаних з цим аспектом у 2021 році», - пояснив Фальк.

Раніше про появу засобів монетизації на платформі заявив творець Telegram Павло Дуров. За його словами, підтримка такого великого проєкту, як месенджер, вимагає додаткових джерел доходу, які планується стягувати з користувачів. При цьому платні функції будуть впроваджені лише для бізнес-акаунтів.

«Всі поточні сервіси Telegram залишаться безкоштовними. Крім них, ми запропонуємо додаткові функції для бізнес-команд і користувачів з розширеними потребами. Деякі з цих нових функцій будуть ресурсоємними і, як наслідок, стануть платними. Звичайні користувачі завжди будуть користуватися Telegram безкоштовно», - запевнив Дуров.

Теги
Схожi
3000-річне «золоте місто» виявили археологи у Єгипті
Наука і технології
3000-річне «золоте місто» виявили археологи у Єгипті
Виявлене загублене «золоте місто» називають найважливішою знахідкою з часів виявлення гробниці Тутанхамона...
В Україні почали вирощувати павловнію - надзвичайно прибуткове дерево
Наука і технології
В Україні почали вирощувати павловнію - надзвичайно прибуткове дерево
Особливість цієї культури в тому, що за п’ять років можна отримати «урожай» (або деревини або біомаси), що рівноцінний 50-річному вирощуванню дуба. Ціна сировини павловнії прирівнюється до ціни матеріалу з дуба...
Вчені знайшли найстарішу тривимірну карту Європи - артефакту 4 тисячі років
Наука і технології
Вчені знайшли найстарішу тривимірну карту Європи - артефакту 4 тисячі років
У Франції вчені знайшли камінь доби бронзи, який може бути найстарішою тривимірною картою в Європі....
З'ясовано «вік» кисню в атмосфері Землі - дослідження
Наука і технології
З'ясовано «вік» кисню в атмосфері Землі - дослідження
Результати нового дослідження міжнародної групи вчених говорять, що кисень з'явився в атмосфері Землі 2,22 мільярда років тому...
Краплі дощу допоможуть у пошуку потенційно населених планет
Наука і технології
Краплі дощу допоможуть у пошуку потенційно населених планет
Нове дослідження Гарвардського університету показує, що на будь-який придатній для життя планеті обов'язково буде дощ...