[]

«Твій дім тепер росія»: Повалій розповіла, як вивозила маму з Києва

«Твій дім тепер росія»: Повалій розповіла, як вивозила маму з Києва

Естрадна співачка родом з України і матера кремлівська запроданка Таїсія Повалій, яка нещодавно в черговий раз виступила з низкою цинічних пропагандистських заяв про Батьківщину і українців розповіла, як перевозила свою матір з Києва в терористичну росію.

Повалій поділилася, що їй було складно умовити 80-річну маму на переїзд, але іншого вибору у неї не залишалося.

"Ніколи в житті не поїду! Моя рідна Україна! Нехай мене тут вбивають", - щоразу говорила мені вона. І тільки коли я сказала, що не приїду, якщо вона помре, моя мужня мама зібрала валізку, взяла кішку і 30 квітня минулого року, проробивши на машині шлях в дві тисячі кілометрів з Києва через Західну Україну, Польщу і Білорусь, приїхала в Москву.

"Саме тому в тому році мене не було на ювілеї Філіпа Кіркорова — я навіть не могла сказати йому, що їду зустрічати в Брест маму. До речі, мама до цього ніколи в житті в Москві не була. І коли ми тільки в'їжджали в місто, вона подивилася у вікно і сказала: "Хіба я думала, що на старості років опинюся в Москві!"- каже зрадниця.

Запроданка каже, що її мати сумує за Києвом, але зіркова донька каже їй, мовляв, зараз їхній дім — росія.

"У столиці 58-річна виконавиця знімає трикімнатну і цілком задоволена життям. Таїсію Повалій не турбує, що про неї говорять люди в Україні", - написало російське видання Стархіт.

"А хіба мене ще не позбавили звання (Народної артистки України - авт.)? Я не стежу, зізнатися, мені все одно. Хоча не вони мені його давали, щоб позбавляти. Це раз. Друге — у мене є народна любов, яка важливіше всіх звань", - самовпевнено заявила артистка, яка навіть не підозрює яка її чекає "народна любов", надумай вона приїхати з концертом до Києва.

Нагадаємо, раніше співачка дала інтерв'ю порталу "Дні".

"Я з дитинства звикла бути там, де правда. Тому я - з росією. Я за те, щоб відбулося повернення з зомбованого стану, в якому знаходиться сьогодні моя Україна, до нормального життя. Всі ці 8 років я жила з нерозумінням того, чому все це відбувається на Донбасі, за що там вбивають людей. Я чекала настання часу справедливості. Нарешті, він настає. Дуже хочу, щоб люди на Донбасі жили так, як хочуть самі, щоб їм нічого не нав'язували, не ґвалтували. І зараз саме за це і йде боротьба [...] У тому, що сьогодні робить росія, бачу порятунок і свій, і України. Відчуваю, що росія зараз мене захищає. владімір путін для мене - це та людина, яка в силах зберегти сильну росію і позбавити світ від нацизму, з яким я зіткнулася безпосередньо. Це його історична місія, на мій погляд", – видала Повалій потік свідомості, лише злегка впорядкований штампами російської пропаганди.

Повалій розповіла також, чи планує ще заводити дітей у своєму поважному віці, і поскаржилася на згасання інтимного життя зі своїм продюсером, за сумісництвом чоловіком-путіністом Ігорем Ліхутою.

На свята українці моторошно обурилися Таїсією Повалій-за те, що та в новорічну ніч розважала жителів країни-агресора легендарним хітом Володимира Івасюка і Софією Ротару "Червона рута".

Український Дощ писав раніше, що Повалій заявила, що путін «здатний позбавити світ нацизму».

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Поплавський потрапив у скандал зі студентами
Шоубiз
Поплавський потрапив у скандал зі студентами
Ректор виказав відверту неповагу до молоді, звертаючись на «ти», вживаючи матюки і говорячи дещо інше...
Зірки у «голих» сукнях на «Оскарі»: гарячі фото
Шоубiз
Зірки у «голих» сукнях на «Оскарі»: гарячі фото
ЧЧас оцінити вбрання, яке проходить за окремою категорією на урочистостях, а саме «голі» сукні. Цього року таких на червоній доріжці знову було чимало....
Кендал Дженнер знялася в рекламі нижньої білизни Calvin Klein (фото)
Шоубiз
Кендал Дженнер знялася в рекламі нижньої білизни Calvin Klein (фото)
Крім Дженнер у промо-кампанії Calvin Klein також взяли участь співачка FKA Twigs та актор Аарон Тейлор-Джонсон...
Рідкісні кадри: Шакіра з підрослими синами від Жерара Піке прилетіла в США
Шоубiз
Рідкісні кадри: Шакіра з підрослими синами від Жерара Піке прилетіла в США
Останній рік був тяжким для співачки Шакіри – через хворобу батька, проблеми із податковою в Іспанії, а найбільше – через скандальне розлучення ...
KAZKA не змогла виїхати на гастролі до Лондона після втечі скандального коміка за кордон
Шоубiз
KAZKA не змогла виїхати на гастролі до Лондона після втечі скандального коміка за кордон
У колективу запланований благодійний виступ у Великій Британії...