[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Треба перестати скиглити про «погану Європу». Знайдіть ліпшу! (відео)

Треба перестати скиглити про «погану Європу». Знайдіть ліпшу! (відео)
Народ занадто лінивий, совковий та інертний, а держава занадто корумпована й самозбагачувальна, аби самих себе міняти. Тому євроінтеграцію я завжди розцінював як шикарний примус, без якого ми б далі були апендиксом рф.
 
Усі наші здвиги в бік реформ – заслуга лише пресингу ззовні. Наші офшорники (від другого до шостого) навіть копчик не підняли би без тиску Європи та її грошей. Тому я закликаю перестати викобелюватися і зрозуміти вкрай просту річ.
 
Ніхто не буде вкладати гроші в не своє.
 
Якщо Європа взялася відбудовувати розграбований нами і розбомблений рашею простір, то він має бути європейським. На стику заходу (найкраще в людській цивілізації) і русо-сходу (найгірше в людській цивілізації) не існує ніякої середини, бо всяка скверна середина – це і є русо-схід.
 
Тому треба перестати скиглити про «погану Європу». Знайдіть ліпшу. Або лишайтеся навіки на власних руїнах із «третім шляхом» у пащу звіра. Вибору вже не стоїть: або примикаємо до європейського континенту повноцінно й безповоротно – або будемо дотлівати на вічному розпутті.
 
Деякі речі мені важливо було висловити саме зараз, коли на передній план виходить оцей лозунг-надзавдання «подолай себе – стань європейцем».
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Агресор повинен зазнавати не лише санкційних ударів, але й воєнних. Далекобійною зброєю
Ця війна – переломний тест на здатність українців робити висновки
21 листопада - день двох не доведених до кінця революцій: змінилися прізвища, а не система
Час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури