Трансляцію нового «каналу Медведчука» відключили через годину після початку мовлення

Трансляцію нового «каналу Медведчука» відключили через годину після початку мовлення

Колектив новоспеченого телеканалу "Перший незалежний", афільованого до нардепа від ОПЗЖ і кума Путіна Віктора Медведчука, заявив, що через годину після початку мовлення о 18:00 26 лютого канал було відключено від супутникового мовлення в Україні.

"Під тиском влади і правоохоронних органів телеканал "Перший Незалежний" було відключено від мовлення через годину після початку ефіру." - написано на сторінці нового проросійського медіа у Facebook.

Робітники цього ЗМІ вважають, що відключення відбулося шляхом тиску на провайдерів і без будь-яких юридичних підстав. Відповідний відкритий лист із закликом "захистити журналістів" опубліковано на сайті телеканалу.

Лист адресований депутатам Європарламенту, генеральному секретарю Ради Європи, представництву Європейського союзу в Україні, голові ОБСЄ і представнику ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, Офісу комісара з прав людини Ради Європи, платформі Ради Європи щодо захисту журналістики і безпеки журналістів, Комітету із захисту журналістів, " репортерам без кордонів ", Human Rights Watch, Міжнародній федерації журналістів.

"Просимо вашої підтримки і захисту від свавілля української влади. 26 лютого телеканал почав мовлення, однак за вказівкою влади через годину після початку ефіру було вчинено тиск на провайдерів телекомунікаційних послуг, в результаті чого наше супутникове мовлення було відключено, незважаючи на раніше досягнуті угоди про співробітництво. Телеканал не пропрацював і дня, однак без будь-яких юридичних підстав нам було відмовлено в праві на роботу, нас позбавили доступу до нашої аудиторії ", - заявляє українофобське джерело пропаганди.

Співробітники "Першого незалежного" ставлять перед собою мету "воювати" з українською владою, адже українські чиновники "перейшли всі межі розумного".

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час брифінгу 26 лютого заявив, що РНБО не має відношення до відключення через годину від початку мовлення телеканалу "Перший Незалежний". 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла  загиблої
Україна
Скандал у Дніпрі: курсант університету МВС сфотографувався на фоні тіла загиблої
Університет розпочав розслідування після поширення фото з пошукових заходів...
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...