Трампа можуть «попросити» з його резиденції у Палм-Біч. Є юридичні тонкощі

Мерія міста Палм-Біч у штаті Флорида, де розташовується знаменита резиденція 45-го президента США "Мар-а-Лаго" розглядає питання правомірності використання Дональдом Трампом свого клубу як місця постійного проживання. Колишній президент може порушити положення про тривалість перебування в Мар-а-Лаго, на яке він сам погодився три десятиліття тому. Про це повідомляє Yahoo з посиланням на HuffPost.
Станом на ранок середи Трамп перебував у своєму будинку у Мар-а-Лаго більше 7 днів поспіль, прибувши тижнем раніше, 20 січня, за півгодини до того, як його наступник Джо Байден склав присягу в Капітолії США.

Дозвіл "спеціального винятку", який підписав Дональд Трамп 1993 року власноруч, дозволив йому перетворити приватний особняк на соціальний клуб з метою отримання прибутку. Цей дозвіл передбачає, що клубу надається лише 10 місць для розміщення гостей, і що ніхто не буде залишатися у резиденції довше семи днів поспіль і не більше трьох разів на рік.
Мер міста Палм-Біч Кірк Блойн повідомив видання HuffPost про те, що рішення Трампа проживати там на постійних засадах розглядається юристом міста на предмет відповідності до законодавства штату.
"Це питання перебуває на юридичному розгляді у нашого міського прокурора Джона Рендольфа", - сказав Блойн, додавши, що це питання може бути розглянуто міською радою на засіданні 8 лютого.
Нагадаємо, саме на 8 люте винесено на розгляд Сената питання про повторний імпічмент 45-го президента США.
Прокурор Палм-Біч Рендольф підтвердив, що розлядає питання, але заявив, що не робив жодних попередніх висновків.
