[]

ТОП-12 YouTube-каналів українською з пізнавальними відео для дітей

ТОП-12 YouTube-каналів українською з пізнавальними відео для дітей

Усе найкраще – дітям! Якщо не знаєте, як урізноманітнити навчання своєї дитини і заохотити її розвиватися – обов’язково ознайомтеся з цією підбіркою відео для дітей. Розповідаємо про маловідомі і популярні, для наймолодших і найстарших, навчальні та розважальні YouTube-канали.

Для найменших:

Мультики UA

Ютуб-канал для найменших діток від 6 місяців. В добірці представлено короткі мультики про автомобілі, транспорт, пасажирів, пригоди на дорогах і окремі елементи (шлагбаум, переправу, рейки). Всі відео озвучено українською, завдяки чому дітлахи пізнають світ рідною мовою.  

Нові відео з’являються тричі на тиждень і допомагають вчити кольори, цифри, абетку і геометричні фігури. В окремих плейлистах зібрано мультики за тематикою, що спрощує пошук і дозволяє не перемикати щоразу після закінчення. В окремі дні є онлайн-трансляції. До кожного відео подано короткий опис, що допоможе батькам попередньо ознайомитися зі змістом.

Канал функціонує з 2014 року, аудиторія – 129 тисяч підписників.

Садочок ТБ

Дитячий розважальний ютуб-канал з українськими мультфільмами і передачами. На каналі є невеликі уроки з Винтиком (літачком), який в цікавій формі розповідає про довкілля. Є випуски про овочі, ягоди, тварин, комах, кольори і.т.д. Відео тривають не довше 5 хвилин і візуально насичені яскравими барвами.

Окремим списком відтворення подано дитячі казки про тварин, які озвучують засновники каналу. Цікавим контентом також є «Конструктор» – покроковий 3D мультфільм для дітей про те, як зібрати машину, яка може перевозити вантаж.

Канал створено у 2015 році і він налічує 1,31 тисячу підписників.

Дитинство TV

Популярний канал для дітей віком від 2-х до 8-ми років. Тут представлено казки для малят, українські дитячі пісні, колискові, колядки та щедрівки, родини пальчиків українською.

Команда перекладає світові хіти з іноземних мов, створює власні колискові та модернізує класичні дитячі пісні. Відео мають 3D-анімацію та графіку, від якої важко відірватися. До кожного відео подано короткий опис про зміст.

Канал створено у 2014 році. Зараз він налічує близько 174 тисяч підписників. 

 

Для дітей молодшого шкільного віку:

Казкарик 

Творець каналу сам створює нові українські мультфільми тривалістю від 1 до 10 хвилин. На каналі небагато відео – лише 11, однак вони дуже популярні серед аудиторії. Окремим відео автор каналу детально показує, як створювався один з мультфільмів, що дає змогу зазирнути в залаштунки роботи.

Серійний мультфільм «Тракторець молодець» подано окремо українською і російською мовами. Окремим списком відтворення подано музику до мультфільмів – колискову для найменших, веснянку «Вийди, вийди, Сонечко» і пісню про синього трактора.

Канал створено у 2016 році і він налічує 163 тисячі підписників.

З любов’ю до дітей – Дитячі пісні

На каналі представлено розвиваючі мультфільми, дитячі пісні, цікаві абетки, руханки, відео і казки для дітей. Мета каналу – навчити дітей добра. 

Цей дитячий канал, мабуть, один з найпопулярніших на просторах українського ютуба. Тут діти можуть вчити кольори, читати по складах і рахувати.

Вся інформація тут зручно поділена по списках відтворення. Окремо є мультфільми про машинки, «Пригоди Трайка», нові пісні, «Літній Дощик – дитячі пісеньки і мультики» тощо. Всі відео прикрашені яскравою анімацією.

До кожної пісні в описі відео подано текст, завдяки чому діти можуть підспівувати і вивчати слова на пам’ять.

Канал створено у 2011 році, кількість підписників – 739 тисяч.

Нова школа

На цьому каналі зібрано навчальні відео для дітей з різних шкільних предметів, які допомагають дітям засвоїти матеріал у цікавій формі. Першочергово канал був розрахований лише для першокласників, однак зараз тут є уроки для дітей від 1 по 11 клас.

Цей канал допоможе дітям у засвоєнні шкільної програми. До кожного відео є опис того, про що розповідатимуть в уроці. Однак, для того, щоб переглянути відео повністю, необхідно перейти за посиланням на сайт.

Канал створено у 2016 році, кількість підписників на каналі для першокласників – 29 тисяч. 

 

Для дітей середнього шкільного віку: 

ДОБРОДІЙ DOBRODIY

Автор каналу – лідер гурту От-Вінта Юрій Журавель вчить дітей як створювати мультфільм, вчитися малювати, грати на музичних інструментах, майструвати корисні речі, стріляти з лука і багато іншого.

Тут автор транслює український якісний контент, спрямований на патріотичний розвиток діток. Окремим списком відтворення на каналі є уроки добрих справ, де Добродій показує, як робити сніжинки, Сніговика, свисток з дерева, як малювати писанку тощо.

Канал створено у 2014 році, він налічує 14,6 тисяч користувачів.

Наука для дітей

Новий канал, створений освітнім центром Stem Cell. На каналі транслюються різноманітні відео безпечних творчих експериментів, які можна проводити вдома. Наприклад, тут є відео для дітей з покроковою інструкцією, як зробити багато піни своїми руками, зібрати кубік Рубіка, як зробити не ньютонівську рідину вдома.

Окремим списком відтворення подано цікаві головоломки для дітей, які допомагають розвивати мислення та фантазію. Вкінці відео подано спосіб вирішення головоломки.

Канал створено у 2020 році і має поки не дуже багато підписників. 

Книга-мандрівка. Україна

Цей канал – перший в Україні мультсеріал, який не має жодних аналогів. Він створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна». Події серіалу розвиваються в українських містах, а герої – всесвітньо відомі українці, які, на жаль, не дуже знані в нас на батьківщині.

Відео поділені по сезонах, окремо є список відтворення «Коронавірус», де розміщено відео про лікарів, про те, як добросусідство може спинити вірус, про те, як уповільнити епідемію і інформація, яка може врятувати життя.

Канал створено у 2018 році і він налічує 35,6 тисяч підписників. 

Для підлітків:

Alpha Centauri Ukraine

Цей канал створено у 2017 році ентузіастами, які займаються перекладом західних наукових роликів на українську мову. Проєкт популяризує науку і розвиває мислення. Тут представлено відео про космос, гравітаційні хвилі, телескопи, місії NASA, астероїди тощо.

На жаль, поки що відео короткі і не такі детальні, однак канал має своїх поціновувачів. На каналі майже 12 тисяч підписників. 

360 Наука

Канал, де представлено біографії вчених, відео з дослідження космосу, астрономії, у роликах є пояснення цікавих фактів і відповіді на популярні запитання. Тут є відео про те, що відбувається у Бермудському трикутнику, про Фалеса Мілетського та інші.

Канал створено у 2016 році і має більше трьох тисяч підписників.

Довколаботаніка

Творець каналу – кандидат біологічних наук Олексій Коваленко. На своєму ютуб-каналі він відкриває глядачам цікавий світ ботаніки. Розповідає про динозаврів, різних невідомих тварин, робить огляди музеїв, розповідає про вчених тощо.  

Всі відео супроводжує цікавими і маловідомими фактами. Канал створено у 2015 році. кількість підписників – пам’ять  тисяч. 

Джерело 

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
В школах України панує явище «двомовності»
Освіта
В школах України панує явище «двомовності»
90 відсотків школярів у загальноосвітніх школах України навчаються українською мовою, проте загальний шкільний простір досі є двомовним...
Чи відновлять навчання у школах після канікул
Освіта
Чи відновлять навчання у школах після канікул
Після закінчення осінніх канікул найбільші шанси повернутися до повноцінного навчання матимуть учні початкових класів...
МОН про новий стандарт базової освіти (5-9 класи)
Освіта
МОН про новий стандарт базової освіти (5-9 класи)
Міністерством освіти і науки надані відповіді на поширені запитання щодо застосування норм нового Державного стандарту базової середньої освіти...
Нове положення про дистанційну освіту набуло чинності
Освіта
Нове положення про дистанційну освіту набуло чинності
Відсьогодні в Україні застосовуватимуться норми нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти...
Кабмін виділив кошти на онлайн-курси для школярів
Освіта
Кабмін виділив кошти на онлайн-курси для школярів
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування коштів на забезпечення дистанційного навчання для шкіл...