Тищенко покидає київський осередок і очолить «слуг» у Закарпатті

Тищенко покидає київський осередок і очолить «слуг»  у Закарпатті

Депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко, котрий наразі очолює київський осередок партії, незабаром буде призначений главою осередку «Слуги народу» на Закарпатті. Як повідомляють джерела у «СН», свою згоду Тищенко вже дав, про рішення буде повідомлено під час великого з’їзду, котрий відбудеться наприкінці місяця (другий його етап).

Про це повідомляє lb.ua.

За даними джерел, одним із основних завдань, котрі постануть перед Тищенком, є відновлення роботи місцевого аеропорту. Як відомо, аеропорт «Ужгород» знаходиться на кордоні зі Словаччиною – виліт та посадка літаків там можлива лише з використанням повітряного простору Словаччини, на території якої знаходиться і частина інфраструктури аеропорту (наприклад, посадкові вогні). З 2017 року регулярні рейси з Ужгорода не виконуються через те, що термін угоди зі Словаччиною про використання повітряного простору сплив.

Окрім того, відомо, що на чолі київського осередку Тищенка змінить Леся Забуранна. Як повідомляють джерела, її кандидатура була більш нейтральною «і всіх влаштувала».

Що стосується осередку «Слуги народу» у Київській області, який наразі очолює народний депутат Олександр Дубінський, котрого офіційно виключили з фракції через накладені на нього санкції з боку США, нового очільника ще підшукують.

«Осередок надто орієнтований на нього (Дубінського – ред.), є побоювання його втратити. Відтак, скоріше за все, якщо ми затвердимо виключення Дубінського з партії, в осередку тимчасово головуватиме хтось із його нинішніх замів», - зазначає джерело LB.ua.

Цікаво, що вперше в історії «Слуги народу» другий етап (перший призначений на 11 лютого) великого з’їзду триватиме два дні. Планується, що там вирішуватимуться питання кардинального реформування партії - її керівних органів, кадрові ротації, програмні засади тощо.

Микола Тищенко став одіозною персоною в партії Слуга народу. Саме через нього почались перші скандали і претензії до партії, оскільки ресторан Тищенка "Велюр" регулярно порушували умови локдауну і жорсткого карантину в Україні. Це було зафіковано журналістами і громадскістю і викликало обурення суспальства низку протестів під Офісом президента і появу крилатих фраз на кшталт "велюрові друзі" та "велюрові стандарти".

Також до Тищенка мала певні претензії екскандидатка на посаду мера Києва від СН Ірина Верещук. Вона неодноразово підкреслила, що вважає його винним у провалі своєї кампанії. Сам Тищенко викликав під час виборів купу насміхань через публікації про свою "допомогу" жителям столиці у вигляді двох неохайних куп піску на дитячих майданчиках.

Нині оцінити здібності і роботу нардепа Тищенка випала нагода регіону Закарпаття.

 

Теги
Схожi
Зеленський закликав світових лідерів не допустити нової світової війни
Політика
Зеленський закликав світових лідерів не допустити нової світової війни
«Щороку ми згадуємо найстрашнішу катастрофу в історії людства. Щороку говоримо про її жахливі наслідки. Щороку разом з усім цивілізованим світом кажемо: ніколи знову. Never again»...
Порошенко у День пам'яті та примирення згадав «незлим-тихим» Гітлера, Сталіна і Путіна
Політика
Порошенко у День пам'яті та примирення згадав «незлим-тихим» Гітлера, Сталіна і Путіна
Експрезидент також підкреслив, що Україна прагне підтримати європейську традицію пам'яті про Перемогу...
У День пам'яті і примирення президент України полетів на Донбас
Політика
У День пам'яті і примирення президент України полетів на Донбас
Разом з Главою держави на Луганщину прибули посли країн «Великої сімки» та ЄС...
Нардеп ініціює звернення до Конгресу США щодо визнання України основним союзником
Політика
Нардеп ініціює звернення до Конгресу США щодо визнання України основним союзником
Народний депутат Олексій Гончаренко ініціював збір підписів для ухвалення звернення до Конгресу США щодо надання Україні статусу основного союзника поза НАТО...
Державний секретар США назвав «продуктивною» свою поїздку до Києва
Політика
Державний секретар США назвав «продуктивною» свою поїздку до Києва
Державний секретар США Ентоні Блінкен назвав «продуктивною» свою поїздку до Києва...