Ті, хто жертвує мільйони, аби врятувати життя людей

Ті, хто жертвує мільйони, аби врятувати життя людей

Боротьба з коронавірусом вимагає великої кількості коштів, які йдуть на оплату праці лікарів, придбання медикаментів, а також створення вакцини. Багато світових мільярдерів та знаменитостей вже пожертвували великі суми, щоб взяти ситуацію з COVID-2019 під контроль. 

Український Дощ вирішив розповісти вам про тих, хто жертвує мільйони зі своїх кишень, аби врятувати людей і заглушити пандемію.

Лідери-мільярдери великих технологічних компаній жертвують й великі суми на боротьбу з китайською пневмонією, інвестуючи в пошуки ліків і розробку вакцини від COVID-2019. Так, засновник Alibaba Джек Ма виділив на це 100 млн юанів (близько $14,5 млн).

«Ми знаємо, що боротьба між людством і хворобою - це надовго. Ці гроші допоможуть профінансувати ряд медичних досліджень і допомогти запобігти поширенню вірусу », - заявив Ма.

Засоби китайського бізнесмена були передані двом дослідницьким компаніям в КНР, а також Інституту інфектології та імунітету Пітера Доерті в Австралії, які зараз займаються розробкою вакцини. Крім того, Джек Ма відправив вантаж з медичними масками та тестами на коронавірус в США та Африку. До слова, саме цей чоловік закупив для українців експрес-тести на коронавірус на $80 млн.

Варто згадати й Білла і Мелінду Гейтс, які володіють власним благодійним фондом, що пожертвував $100 млн, які будуть витрачені на захист країн Африки і Південно-Східної Азії, які перебувають у групі ризику. Також кошти будуть спрямовані на поліпшення системи діагностування та лікування коронавірусу, а також розробку вакцини і ліків проти нового патогена.

Відомо, що Білл Гейтс, який є співзасновником компанії Microsoft, ще кілька років тому попереджав, що світ абсолютно не готовий до глобальної пандемії. Тепер, коли його похмуре пророцтво збулося, він дає поради щодо стримування інфекції та пророкує, коли швидкість поширення вірусу піде на спад.

Фонд Гейтсів вирішив підтримати інший мільярдер з Кремнієвої долини - глава Facebook Марк Цукерберг. Він передав $ 25 млн, які будуть використані на пошуки відповідних ліків для тих, хто вже заразився новим коронавірусом.

Абсолютним рекордсменом пожертвувань є генеральний директор Twitter Джек Дорсі, який заявив про те, що віддасть на боротьбу з COVID-2019 $1 млрд зі свого статку. З огляду на, що стан Дорсі до його внеску дорівнював $3,6 млрд, то бізнесмен пожертвував майже 30% зі своїх заощаджень. Глава Twitter пообіцяв, що створений ним фонд Start Small LLC продовжить своє існування і після перемоги над інфекцією, зайнявшись фінансуванням освіти для дівчат.

«Сподіваюся, мій приклад надихне інших на щось подібне. Життя занадто коротке, тому давайте допоможемо людям уже сьогодні », - заявив Дорсі.

Крім того, кошти на боротьбу з коронавірусом також виділили й інші відомі мільярдери, які не належать до сфери IT. Так, один з найвпливовіших бізнесменів в Азії та найбагатша людина Гонконгу Лі Кашин віддав близько $10 млн для допомоги місту Ухань, з якого почалася епідемія.

Всесвітньо відомий фешн-дизайнер Джорджіо Армані пожертвував $1,4 млн двом лікарням в Італії, яка є однією з найбільш постраждалих від COVID-2019 країн. Він навіть викупив перші шпальти італійських газет, аби надрукувати там подяку лікарям.

Свій внесок зробив й інвестор Джордж Сорос, який розподілив $2,2 млн між італійським Міланом, які опинилися в епіцентрі епідемії, і Будапештом - містом, в якому він народився і виріс.

«Я народився в Будапешті в розпал Великої депресії, всього через десять років після того, як іспанка вбила тисячі людей. Я пережив Другу світову війну, правління Партії схрещених стріл і облогу міста. Я знаю, як це жити в екстремальних обставинах », - заявив американський фінансист.

Не залишається осторонь й Голлівуд. Свої кошти для протистояння смертельному вірусу пожертвувала й співачка Ріанна. Її благодійна організація "Фонд Клари Ліонель"(CLF) виділила  $5 млн на підтримку глобальної боротьби. Також долучилося й зіркове подружжя  Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі, вони пожертвували  $1 млн для благодійних організацій. А відомий актор Джордж Клуні підтримав лікарні та медпрацівників благодійним внеском у розмірі  $1 млн.

І це далеко не увесь перелік Людей, які будують міцну блокаду смертельній китайській пневмонії та шляхом фінансування благодійних організацій і лікарень допомагають протистояти епідемії.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
В Європі люди не готові захищатися, в Польщі критично мало бомбосховищ - польський депутат
Світ
В Європі люди не готові захищатися, в Польщі критично мало бомбосховищ - польський депутат
Уповноважений польського уряду з питань відновлення України Павел Коваль розповів про те, як Європа готується до ймовірної атаки путіна на країни НАТО...
Фінляндія очолила світовий рейтинг щастя​ сьомий рік поспіль
Світ
Фінляндія очолила світовий рейтинг щастя​ сьомий рік поспіль
США і Німеччина вперше випали з першої двадцятки з часу публікації першого звіту більше 10 років тому....
Поляки почали масово скуповувати житло в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни – ЗМІ
Світ
Поляки почали масово скуповувати житло в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни – ЗМІ
Найбільше нерухомістю в Іспанії цікавляться польські пенсіонери, що відклали гроші, і молоді люди....
Виборчу кампанію спікера Джонсона спонсорував власник Тульського патронного заводу — Newsweek
Світ
Виборчу кампанію спікера Джонсона спонсорував власник Тульського патронного заводу — Newsweek
Виборчу кампанію спікера Палати представників США Майка Джонсона у 2018 році спонсорував власник Тульського патронного заводу Ніколаєв...
«Це найважчий удар по владі путіна»: чому рф стала ціллю атак ІДІЛ - RFI
Світ
«Це найважчий удар по владі путіна»: чому рф стала ціллю атак ІДІЛ - RFI
За останніми даними, в результаті атаки, відповідальність за яку взяло на себе угруповання «Ісламська держава», загинули щонайменше 139 росіян...