[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Тарас «ТБ» Березовець працював на віце-прем’єра уряду Азарова і засвітився в «амбарній книзі»

Тарас «ТБ» Березовець працював на віце-прем’єра уряду Азарова і засвітився в «амбарній книзі»
Коли Тарас Березовець працював на віце-прем’єра уряду Азарова-Януковича Андрія Клюєва, з ним трапився курйозний випадок.
 
Пул експертів, до якого був рекрутований Тарас, системно зустрічався з Клюєвим з метою напрацювання його нової іміджевої стратегії, позаяк він хотів підсидіти Азарова. Серед цих експертів було доволі багато відомих персон, які зараз вважаються світочами патріотизму, але не про них йдеться.
 
Отже, ці експерти перманентно збиралися у Клюєва на наради і щось йому пропонували. Тарас, який отримував гроші від Клюєва, також був присутній на нарадах, але постійно мовчав, нічого не пропонуючи.
 
Як відомо, Тарас дуже любить носити кольорові шарфики, які він кокетливо зав‘язує на шиї для більшої респектабельності, адже політтехнолог має виглядати багато. Одного разу, коли він вкотре прийшов на нараду до Клюєва в новому шалику, але знову без стратегії, простодушний донецькій напівгангстер Клюєв спитав одного нашого спільного з Тарасом знайомого:
 
- Слушай, а етот сідор в очках что-то умєєт, кромє завязиванія шарфіков? За что ми єму платім?
 
Після цього зауваження Тараса «попросили» з експертного пулу і він був вимушений шукати собі роботу в таборі опонентів Яника, які більш толерантно ставились як до шарфиків, так і до нероб.
 
Сьогодні Тарас так само міняє краватки на «Прямому», в який Петро закопує мільйони доларів, з нульовим результатом. Стабільність - ознака майстерності.
 
У подальшому людина з ініціалами «ТБ» засвітилася в «амбарній книзі» ПР в контексті цифри $40 тис і наврядчи «ТБ» - це Тоні Брекстон, але це вже деталі.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця
Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му
Поки немає політичного рішення щодо ОПЗЖ, СБУ мусить нейтралізувати її колаборантів
У Луганську окупанти мобілізують 18-річних юнаків, яких одразу кидають на передову