Сервіс MyHeritage, який допомагає відтворити генеалогічне древо, розробив функцію Deep Nostalgia, яка оживляє фотографії.

Про це пише видання Business Wire.

Deep Nostalgia дає уявлення про те, як людина могла б рухатися і виглядати, якби вона була відображена на відео.

MyHeritage – єдиний сервіс, що пропонує повний набір функцій для розфарбовування, реставрації, поліпшення і анімації старих фотографій.

Інструмент Deep Nostalgia – безкоштовний і автоматизований. Він поліпшить якість фотографії, якщо буде потрібно, і зробить відео, яке триватиме близько 15 секунд.

Технологія анімації людей на фотографіях була ліцензована MyHeritage від D-ID, компанії, що спеціалізується на відтворенні відео з використанням штучного інтелекту.

Deep Nostalgia використовує кілька попередньо записаних MyHeritage відеороликів, створених з послідовностей реальних людських жестів.

 

Програма сама вибирає потрібний драйвер для будь-якої людини на фото. В результаті виходить коротка високоякісна відеоанімація – людина на “живому” фото може посміхатися, моргати і рухатися. Для досягнення оптимальних результатів фотографії перед анімацією поліпшуються за допомогою MyHeritage Photo Enhancer, який фокусує розмиті обличчя з низькою роздільною здатністю.

Завдяки програмі ми можемо побачити як приблизно виглядали видатні особистості України в русі.