Світлана Тихановська увійшла до TOP-100 молодих лідерів світу за версією Time

Екскандидатка в президенти Білорусі і лідер білоруської опозиції Світлана Тихановска увійшла до ТОР-100 молодих лідерів за версією американського журналу Time. Видання опублікувало глобальний список TIME100 Next, де показало людей, яким належить «формувати майбутнє» планети, пише видання The Root.
«Кожен в цьому списку стоїть на порозі історичних звершень. Фактично багато з них вже зробили це», - наводить Time слова редактора рейтингу Дена Маскаєва.
У списку журналу шість категорій. Тихановску включили в розділ «лідерів», колонку про неї написав глава венесуельської опозиції Хуан Гуаідо. Крім Тихановскої, до даного розділу внесені також прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін і радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.
Раніше у лютому Світлана Тихановска зустрічалася з послом США в Білорусі Джулі Фішер. Вони обговорили введення нових санкцій проти президента Лукашенка і його найближчого оточення.
Нагадаємо, у Білорусі вже півроку тривають масові протести після президентських виборів 9 серпня 2020 року, згідно з якими Олександр Лукашенко нібито отримав 80 відсотків голосів. Акції не згодних з результатами громадян жорстко придушуються міліцією і ОМОН. Були затримані десятки тисяч людей, багато постраждалих розповіли про тортури і побиття в ізоляторах. Четверо людей були вбиті.