[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Свекруха вбитої в США прихильниці Трампа не розуміє, навіщо та поїхала під Капітолій

Свекруха вбитої в США прихильниці Трампа не розуміє, навіщо та поїхала під Капітолій
Прихильниця Трампа, Ешлі Беббітт, яку вбили поліцейські пострілом в шию - ветеран, яка 14 років служила в американських військово-повітряних силах. Її свекруха в інтерв‘ю Fox сказала, що не розуміє, навіщо жінка поїхала під Капітолій.
 
У ці дні всі будуть активно зрікатися і Трампа, і учасників протестів.
 
Демократи, ЗМІ, соцмережі вимагають чіткого засудження вчорашнього штурму Капітолію. Причому це стосується публічних осіб не лише у Штатах.
 
Польського президента Дуду, який назвав події внутрішніми справами США, сьогодні піддають обструкції - йому ставлять в приклад словацьку колегу Зюзанну Чапутову. Та зразу заявила - «ось до чого призводить мова ненависті».
 
Словом, Трамп так боровся зі світовим діп стейом і всесвітньою змовою, що головними постраждалими його недалекоглядних дій стали противники діп стейту і всесвітньої змови. Щонайменше 4-ро заплатили життям за його політичні помилки.
 
А тепер прихильників трампізму по всьому світу винесе на маргінес ще більше, ніж раніше. Радикальне крило Демпартії, яке набирає сили, вимагатиме крові. Будуть і посадки, і вироки, і заборона на політичну діяльність. Маккартизм навпаки - на старті.
 
Загибла ветеран ВПС США Ешлі Беббітт
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо