Столичні поліцейські пересядуть на нові автомобілі: 21 авто вже прибуло до Києва

Автопарк підрозділу ГУ Національної поліції у Києві поповнився новими автомобілями. Вчора, 16 грудня, нові автомобілі виїхали на службу в рамках системи "Безпечна столиця". Про це повідомляє пресслужба ГУ Національної поліції у Києві.
16 грудня начальник поліції Києва Іван Виговський урочисто вручив поліцейським ключі від службових автомобілів. 21 транспортний засіб поповнив автопарк столичного главку, – повідомили у пресслужбі Нацполіції.
Більшість нових авто призначені для реагування на виїзди слідчих і оперативників, а також силовиків. Завдяки автомобілям європейського класу поліція забезпечить безпеку мешканців усіх районів Києва.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що до Києва прибула партія автобусів з низькою підлогою, які замінять на маршрутах старі маршрутки. Транспортні засоби доставили 16 грудня та продемонстрували під будівлею КМДА.