Стокгольм, який відмовився від карантину, має найменше число заражень

Стокгольм, який відмовився від карантину, має найменше число заражень

У Стокгольмі, епіцентрі спалаху коронавірусу в Швеції, було зареєстровано найменшу кількість випадків зараження від початку березня. Швеція не вводила карантинні обмеження у зв'язку з пандемією COVID-19.

Про це повідомила Daily Mail

Тільки 250 із 14 000 осіб, які пройшли тестування минулого тижня, були інфіковані вірусом, що склало 1,8 відсотка.

За словами глави департаменту Стокгольмського управління інфекційними захворюваннями і їх профілактики Пер Фоллін, результати тестування минулого тижня показали "найнижчий рівень за дуже довгий час".

"Причина, з якої у нас зараз відносно низький рівень поширення інфекції, в значній мірі пов'язана з тим, що багато жителів Стокгольму дотримуються рекомендацій залишатися вдома, коли вони хворі, мити руки і дотримуватися дистанції", – сказала Фоллін.

Кількість пацієнтів із COVID-19 у відділеннях інтенсивної терапії наразі також невелика: станом на 31 серпня у Стокгольмських лікарнях перебувало шість пацієнтів. У кінці квітня їх було 225.

Станом на 3 вересня Швеція займала восьме місце в світі за кількістю померлих – 577 осіб на мільйон жителів, переважно через нездатність захистити хворих у будинках для людей похилого віку на ранніх стадіях пандемії.

2 вересня в Швеції було зареєстровано 11 нових випадків коронавірусу, у результаті чого загальна кількість хворих досягла 84 532.

Представники агентства громадської охорони здоров'я заявили, що не очікують великого сплеску вірусу в Швеції після відкриття шкіл у середині серпня.

Швеція, яка відмовилася від карантинних заходів, викликала суперечки через своє ліберальне ставлення до боротьби з пандемією, вважаючи за краще замість введення обмежень створити "колективний імунітет".

Зусилля були зосереджені на добровільному соціальному дистанціюванні, рекомендаціях з гігієни і використанні масок для обличчя.

Багато підприємств також продовжували працювати.

Але на відміну від багатьох країн Європи, в яких спостерігається відновлення випадків захворювання, включаючи Францію, Нідерланди, Бельгію, Іспанію та Італію, показники захворюваності в Швеції продовжують знижуватися.

Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Девід Набарро заявив, що Швеція, яка ввела м'які обмеження для боротьби з коронавірусом, повинна стати прикладом для інших країн.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у  $421 млн перед невідомими кредиторами
Світ
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у $421 млн перед невідомими кредиторами
Кандидатка у віцепрезиденти США Камала Гарріс у телешоу «Останнє слово з Лоуренсом О'Доннелом» прокоментувала історію, викладену New York Times , в якій йдеться про те, що президент Трамп має величезний борг...
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Туреччиною підтримав Азербайджан
Світ
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Туреччиною підтримав Азербайджан
Афганістан підтримав Азербайджан у карабаському конфлікті. Заява з підтримкою опублікувало МЗС країни...
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
Світ
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
На дебати кандидатам відведено півтори години, за які претенденти мають обговорити 6 основних тем, серед яких ситуація з коронавірусом, економіка, безпека голосування і масові протести в американських містах...
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
Світ
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
У невизнаній Нагірно-Карабахської республіці ввели військовий стан і оголосили мобілізацію. Трохи пізніше про загальну мобілізацію оголосив і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Влада Азербайджану оголосила про часткову мобілізацію у понеділок ...
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Світ
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Лауреатка Нобелівської премії і член президії координаційної ради опозиції Світлана Алексієвич поїхала з Білорусі...