[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ставлення до росії – це індикатор незалежності й безпеки

Ставлення до росії – це індикатор незалежності й безпеки
Свої 5-і колони має лише росія. Ніколи не чув про 5-у колону Чехії в Польщі, чи 5-у колону Іспанії в Португалії. А от росія всі свої зовнішні інтервенції здійснює за підтримки своєї 5-ї колони по той бік муру, бо саме цей посібник ворога з числа місцевих відчиняє браму ворогові й створює грунт під його прихід.
 
Керуючись аксіомою, що росія загарбує лише ті території, де є її прихильники, я наполягаю, що ставлення до росії – це індикатор незалежності й безпеки. Ми загрожена держава і воююча нація, і в таких умовах ти або проти ворога, або за. Після Бучі-Маріуполя-Оленівки питання стоїть руба й дихотомно, від нього неможливо відпетляти.
 
Коли під такою призмою дивишся на опитування КМІС, то я бачу не цифру 79% за візи з росією, а інші цифри.
 
11% - за дружні взаємини з ворогом.
8% - просто перечікують, тобто не мають своєї позиції щодо окупанта.
1% - відкрито за об’єднання з рф.
 
Якщо відштовхуватися від даних ООН про те, що 9 млн українців покинули країну, то за основу беремо цифру 30 млн – фактичне населення України. У відсотковому співвідношенні маємо орієнтовно:
 
300 тисяч сограждан - за об’єднання з рашкою.
2,5 млн сограждан перечікують у сторонці й спокійненько пристануть до переможця.
3,3 млн сограждан готові дружити з убивцею, товаришувати з ворогом, злягатися з гвалтівником, смоктати у кривдника, приятелювати з окупантом.
 
Загалом: 6 млн сограждан – це і є кількість 5-ї колони (включно з активною й пасивною). Легко запам’ятати: 5-а колона – це кожен 5-й.
 
20% населення – це та 5-а колона, яка чудесним чином тютілька-в-тютільку співпадає з кількістю тих, хто ще рік тому, в серпні 2021, виступав проти проголошення незалежності. 15% рік тому проголосували би проти Державності, 5% вагалися. Разом – ті самі прокляті 20%.
 
Ця цифра – 20% – НЕ помінялася війною. Це – стійкий показник 5-ї колони, яка досі не годна допетрати, що вона є і підставою війни, і водночас її першою жертвою, позаяк війна зараз зосереджена саме в тих регіонах, де, згідно з соціологією, найвищий відсоток проросійських симпатій.
 
Висновки з цього очевидні. Хоча є й не зовсім очевидні висновки. Їх я виклав у цьому відеоблозі. Прошу ретельно вислухати.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви
Держбюджет недоотримає 8 мільярдів через «нульову» ренту на залізну руду