[{"ad_code":"","ad_pic":"","date":"30-09-2020","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Ставка на професіонала: Олексій Кучеренко йде в мери столиці від «Батьківщини»

Ставка на професіонала: Олексій Кучеренко йде в мери столиці від «Батьківщини»

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" висуває народного депутата Олексія Кучеренка кандидатом на посаду міського голови Києва. 

Про це повідомила лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час брифінгу 8 серпня. 

"Я хочу, щоб наша команда всеукраїнська і київська команда висунула Олексія Кучеренка на посаду мера Києва. Він буде від "Батьківщини" кандидатом на посаду мера Києва... І я переконана, він зможе стати єдиним професійним мером за останній час в Києві", - заявила Тимошенко.

За словами Тимошенко, Олексій Кучеренко - єдиний професіонал з усіх кандидатів в мери Києва. Він відомий, перш за все, боротьбою за інтереси киян. Мало хто в нашій країні так добре розбирається в проблемах комунального господарства і здатний змінити на краще життя людей так, щоб вони це відчули. І, безумовно, він людина єдиної, надійної команди, який поділяє погляди 'Батьківщини' '.

Кучеренко сказав, що він і команда 'Батьківщини' 'мають три пріоритети.

Перший - фінансовий аудит Києва з перерозподілом витрат на користь киян.

Другий - інфраструктурний аудит і модернізація, що має припинити нескінченні аварії, прориви теплотрас, вибухи газу та інші комунальні катастрофи.

Третій пріоритет - встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Олексій Кучеренко зазначив, що 'Батьківщина' 'йде на вибори в Києві з командою професіоналів і розраховує на перемогу. Київ як столиця великої європейської держави заслуговує на краще. І перш за все кияни заслуговують кращого.

У свою чергу голова Київської міської парторганізації "Батьківщини '' Віталій Нестор, якого раніше називали кандидатом в мери, висловив слова підтримки Олексію Кучеренко. Він упевнений, що Кучеренко - сама професійна кандидатура на посаду київського міського голови.

"Не дамо ще і на місцевому рівні зробити експеримент над країною, і ми не дамо проголосувати по приколу", - зазначила Тимошенко. 

Олексій Кучеренко на виборах у Раду 2019 року посів 18 місце у виборчому списку "Батьківщини". Наразі є першим заступником голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунального господарства, а також головою Спілки власників житла України.
У другому уряді Юлії Тимошенко (2007-2010 рр.) Кучеренко був міністром з питань житлово-комунального господарства України.
Також від ВО "Батьківщина" він балотувався до Київської міської ради 2015 року як безпартійний, а 2014 року балотувався до Ради від "Блоку Петра Порошенка" як безпартійний, але програв вибори екс-регіоналу Олександру Супруненку.
У 2007 році обраний нардепом шостого скликання Ради за списком блоку "Наша Україна — Народна самооборона." Був головою підкомітету з питань житлово-комунального господарства Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.
Олексій Кучеренко також був головою Запорізької облдержадміністрації (від 14 червня 2000 до 19 березня 2001 року). 


Кучеренко один з небагатьох кандидатів, хто виріс і вчився в столиці і для кого Київ є рідним містом. Нардеп народився у Вінниці, але середню освіту отримав вже в Києві - у Київському природничо-науковому ліцеї № 145 на Печерську.

Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету імені Тараса Шевченка (1983), «Прикладна математика», математик; потім - Академію державного управління при Президентові України (1998—2001).

Магістр державного управління, академік Української муніципальної академії. кандидат соціологічних наук (1999), захистив дисертацію за темою «Концепції елітизму в контексті процесів демократичної трансформації» (Інститут соціології НАН України, 1998).  Є  академіком Української муніципальної академії.

Як писав Укранський Дощ, на місцевих виборах, що пройдуть восени в Україні, вперше зможуть проголосувати особи, переміщені з окупованих територій та всі охочі, хто живе не за місцем реєстрації. Самі вибори відбудуться 25 жовтня, але змінити місце голосування обов'язково потрібно до 10 вересня 2020 року.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"30-09-2020","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Над Києвом пролетіла авіація НАТО (фото, відео)
Україна
Над Києвом пролетіла авіація НАТО (фото, відео)
23 вересня над Києвом пролетіла важка американська авіація...
Нездоланний: 95-річний ветеран регулярно відвідує позиції ЗСУ
Україна
Нездоланний: 95-річний ветеран регулярно відвідує позиції ЗСУ
95-річний Ігор Маліцький, ветеран Другої Світової Війни підтримує українських захисників та регулярно відвідує позиції ЗСУ ...
Ганьба! Україна в трійці світових лідерів за виробництвом дитячого порно
Україна
Ганьба! Україна в трійці світових лідерів за виробництвом дитячого порно
Про це 22 вересня повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба під час виступу на круглому столі «Кримінально-правовий захист дітей від сексуальної експлуатації»...
Антін Мухарський: Ми... не Пальчевським «дєланниє»!
Україна
Антін Мухарський: Ми... не Пальчевським «дєланниє»!
Відомий український актор, телеведучий, письменник, блогер і співак Антін Мухарський, ще відомий за сценічним псевдонімом Орест Лютий, не зміг всидіти мовчки, дивлячись на телевізійну активність деяких українських політиків...
В Україні вводиться єдиний смарт-квиток на всі види транспорту, - Криклій
Україна
В Україні вводиться єдиний смарт-квиток на всі види транспорту, - Криклій
Наразі вартість єдиного квитка дорівнює вартості окремих квитків, але міністерство доопрацьовує так звану «економічну складову» сервісу...