[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

США вимагають від Південної Кореї підвищення плати за свої бази

США вимагають від Південної Кореї підвищення плати за свої бази

США і Південна Корея проводять сьомий раунд переговорів, на яких обговорюється фінансування розміщених на південнокорейській території американських військових баз. Вашингтон вимагає від Сеула збільшити свою частку в щорічних витратах на утримання оборонних об'єктів, передає KBS.

Вимоги США укладаються в загальну стратегію президента Дональда Трампа з вибудовування нових відносин зі своїми військовими союзниками. З нинішніх $870 млн на рік США пропонують Кореї збільшити цю суму майже до $5 млрд. Влада Кореї вважає таку суму невиправдано високою. При цьому аналітики вважають, що на сьогоднішній день Сеул не може відмовитися від присутності американських військ на своїй території, оскільки це є ледь не єдиною гарантію безпеки в умовах перманентного конфлікту з КНДР.

17 березня в Лос-Анджелесі розпочалися переговори між США і Південною Кореєю про укладення нової Угоди щодо спеціальних заходів (SMA), які покликані врегулювати фінансування американських військових баз на Корейському півострові. Про це повідомив телеканал KBS.

Колишній договір закінчився 31 грудня 2019 року, але сторонам досі не вдалося узгодити параметри нового: шостий раунд переговорів пройшов у січні і завершився безрезультатно.

Південнокорейська влада вважають нову суму договору невиправдано високою, тоді як $870 млн за минулий рік, незважаючи на ріст економіки, Південна Корея все ще не сплатила, проте обіцяє сплатити до 31 березня цього року.

У Пентагоні заявили, що якщо до кінця березня не вдасться дійти згоди, то з 1 квітня 9 тис працюючих на американських військових об'єктах корейців будуть відправлені в неоплачувану відпустку, адже свої зарплати вони отримують з виділених Сеулом коштів.

Командувач ЗС США в Південній Кореї (USFK) чотиризірковий генерал Роберт Абрамс заявив, що втрата обслуговуючого персоналу негативно позначиться на боєздатності американських військ у регіоні.

Як повідомляє KBS, США готові знизити свої вимоги до $ 4 млрд, однак і цю суму влада Південної Кореї вважаює надмірно високою.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Перша відеоконференція НАТО закінчилася скандалом. Туреччина VS Греція
Світ
Перша відеоконференція НАТО закінчилася скандалом. Туреччина VS Греція
Зустріч глав МЗС країн НАТО відбулася 3 квітня в онлайн-форматі через пандемію коронавірусу. Під час відеоконференції спалахнула суперечка між Туреччиною та Грецією.  
...
Швеція на карантині: без масок і з кавою на виніс
Світ
Швеція на карантині: без масок і з кавою на виніс
Епідеміологи рекомендують не сидіти вдома, а виходити на сонце, дихати свіжим повітрям, займатися спортом, зміцнювати імунітет рухами і менше читати новини...
У Празі демонтували пам'ятник маршалу Конєву
Світ
У Празі демонтували пам'ятник маршалу Конєву
Пам'ятник Конєву був демонтований, незважаючи на протести Росії. Монументальну статую перенесуть в запланований «Музей пам'яті 20 століття»...
Росія залякує італійських журналістів через розвінчання фейку
Світ
Росія залякує італійських журналістів через розвінчання фейку
Редакція La Stampa заявила про тиск з боку РФ після оприлюднення критичних матеріалів про російську гуманітарну допомогу...
МЗС Польщі: Росія використовує коронавірус для поширення дезінформації
Світ
МЗС Польщі: Росія використовує коронавірус для поширення дезінформації
Активність РФ має пропагандистський характер і це непокоїть членів Альянсу. Чапутович навів конкретні приклади...