[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

США успішно випробували лазерну зброю, яка може знищувати літаки у польоті

16 травня 2020 року американський військовий корабель USS Portland успішно провів випробування лазерної зброї високих енергій в Тихому океані, повідомляє CNN.

Випробування сталося біля берегів ГонконгУ. Військово-морський корабель ВМС США успішно випробував нову високоенергетичну лазерну зброю, яка може знищити літак в середині його польоту, йдеться в повідомленні тихоокеанського флоту США.

Зображення та відео, надані ВМС, демонструють транспортний док-амфібію USS Portland, що виконує "перше випробування системного твердотільного лазера високого енергетичного класу" для знищення безпілотного літака.

Зображення показують лазер, що виходить з палуби військового корабля. Короткі відеокліпи показують, як палає безпілотник.
Військово-морський флот США не вказав конкретного місця демонстрації системи лазерної зброї (LWSD), заявивши лише, що це сталося 16 травня в Тихому океані.

Потужність зброї не розголошується, але у звіті Міжнародного інституту стратегічних досліджень за 2018 рік сказано, що очікується, що це буде 150-кіловатний лазер.

"Проводячи передові морські випробування проти БПЛА та малих катерів, ми отримаємо цінну інформацію про можливості демонстратора системи твердотільної лазерної зброї проти потенційних загроз", - йдеться в повідомленні командира бойового судна, капітана Керрі Сандерса.

"Завдяки цій новій розширеній спроможності ми переосмислюємо війну на морі для ВМС". - додав він.

ВМС США зазначають, що лазери, які називають спрямованою енергетичною зброєю (DEW), можуть бути ефективними засобами захисту від безпілотників або озброєних малих катерів.

У 2017 році CNN також став свідком випробування "живого вогню" 30-кіловатною лазерною зброєю на борту транспортного корабля-амфібії USS Ponce у Перській затоці.

Тоді лейтенант Кейл Х'юз, офіцер системи лазерної зброї, розповів, як вона працює.

"Це кидання величезної кількості фотонів на вхідний об'єкт", - сказав Х'юз. - "Ми не турбуємося про вітер, ми не турбуємося про дальність, ми не турбуємося ні про що інше. Ми можемо вражати цілі зі швидкістю світла".

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Лондонці сумують за Флойдом і вимагають «чорного правосуддя» у себе вдома (Фото)
Світ
Лондонці сумують за Флойдом і вимагають «чорного правосуддя» у себе вдома (Фото)
Поліцейське вбивство Джорджа Флойда знайшло резонанс у всьому світі. У Лондоні, приблизно за 4000 миль від місця, де помер Флойд у Міннесоті тисячі протестувальників зібралися в середу, щоб виявити солідарність з жалобами американців, передає CNN....
Армійська верхівка США і експрезиденти не згодні з позицією Трампа щодо протестів
Світ
Армійська верхівка США і експрезиденти не згодні з позицією Трампа щодо протестів
«Єдиний спосіб побачити себе в реальному світі - це прислухатися до голосів тих, хто сумує і кому боляче. Ті, хто намагається заглушити ці голоси, не розуміють, що таке Америка, і як вона може стати ще краще», - написав у своїй заяві Джордж Буш....
Трамп оголосив про розрив відносин з ВООЗ
Світ
Трамп оголосив про розрив відносин з ВООЗ
На думку Трампа, якщо США є головними донорами ВООЗ, то саме до американських рекомендацій і потрібно дослухатися...
США посилюють тиск на Росію і вводять додаткові санкції
Світ
США посилюють тиск на Росію і вводять додаткові санкції
Сенатори цього тижня представлять законопроєкт про розширення санкцій стосовно російського проєкту «Північний потік-2»...
В США, Великобританії та Австралії масово розкуповують велосипеди
Світ
В США, Великобританії та Австралії масово розкуповують велосипеди
У США зафіксовано зліт продаж велосипедів. Зростання попиту відзначається навіть у таких традиційно автомобільних містах, як Х'юстон або Лос-Анджелес...