Справа рук Ембер Херд: суду представили фото з побитим Джонні Деппом

На судовому засіданні у справі Джонні Деппа проти його колишньої дружини Ембер Херд, охоронець Деппа Шон Бетт представив суду фотографію актора зі слідами побоїв на обличчі. Свідок заявив, що артиста побила його колишня дружина Ембер Херд в ході конфлікту, пише Daily Mail.
За словами Бетта, Херд вдарила Деппа на вечірці на честь її 30-річчя в Лос-Анджелесі. Інцидент стався у квітні 2016 року.

Сторона захисту заявила, що знімок насправді був зроблений в березні 2015 року при інших обставинах. Херд нібито намагалася захистити свою сестру Вітні, з якою Депп сперечався. Жінка стояла перед сходами і актриса нібито злякалася, що її чоловік може штовхнути сестру вниз, і тому вдарила його по обличчю.

Раніше на суді Депп заявив, що конфлікт в березні 2015-го стався через ревнощі Херд. Сторона захисту стверджувала, що актриса дізналася про зраду чоловіка.
До слова, на минулому засіданні представили фотографію зі сплячим актором, який вимазаний морозивом. Знімок був зроблений колишньою дружиною Деппа, актрисою Ембер Херд. Артист заснув в одязі, коли їв морозиво, яке потім розтеклося по його джинсам. Депп пояснив свій стан втомою після 17-годинного робочого дня, підкресливши, що його дружина сфотографувала його, щоб принизити.
Як відомо, Джонні Депп і Ембер Херд одружилися в лютому 2015 року. У травні 2016- го актриса подала на розлучення, після чого оголосила, що чоловік бив її. Пізніше Депп подав позов проти Херд і зажадав 50 мільйонів доларів за статтю, де вона називає себе жертвою домашнього насильства. Актор підкреслив, що її висловлювання - наклеп. У лютому 2020 року в мережу злили розмову зірок, в ході якої актриса зізналася в побитті колишнього чоловіка.