Справа про погрози президенту: депутатка Федина прийшла на допит

Сьогодні, 25 лютого, народна депутатка Софія Федина прийшла на допит у Державне бюро розслідувань.
Про це повідомляє Укрінформ.
"Підозру мені було вручено раніше, сьогодні у мене — допит", — сказала Федина.
За словами депутатки, президент Володимир Зеленський "так і не наважився" зустрітися з нею та з Марусею Звіробій.
"Я ще раз звертаюся до президента Зеленського: якщо його настільки зачепили мої і Марусині слова від 26 жовтня 2019 року, я запрошую на відкриту зустріч, з усією пресою, щоб ми перед камерами проговорили те, що відбулося", — зазначила Федина.
Як повідомляв "Український дощ", 12 лютого народний депутат від "Європейської солідарності" Софія Федина отримала повідомлення про підозру.
Нагадаємо, слідчі ДБР наприкінці листопада 2019 року направили на погодження до ГПУ проєкт повідомлення про підозру "у погрозі вбивством щодо президента України" народному депутату Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій.
Жінки є фігурантками справи, порушеної за фактом їхніх висловлювань на адресу президента Володимира Зеленського 26 жовтня 2019 року.
До речі, експрезидент Петро Порошенко обрав іншу тактику. ДБР 30 разів викликало його на допит, а він так і не прийшов.