[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Справа Гандзюк: ізолювали слідство від політкон‘юнктури і все почало працювати

Справа Гандзюк: ізолювали слідство від політкон‘юнктури і все почало працювати

Як відомо, суд заарештував голову Херсонської облради Мангера, підозрюваного в причетності до вбивства Катерини Гандзюк.

До моменту затримання Мангер перебував на волі під заставою в 1 152 000 грн, але запобіжний захід було змінено через тиск на свідків. Тепер Мангер за ґратами, без права внесення застави, позбавлений важелів впливу на свідків і слідство.

Ще один замовник - Левін - затриманий та екстрадований з Болгарії. Таким чином одна з найрезонансніших справ знялася з «ручника» і вийшла на фінішну пряму, і сталось це впродовж останнього року.

Виявляється, і так можна, коли завдання розкрити та притягти до відповідальності ставиться чітко та однозначно, без намагань вичавити для себе максимальну кількість піару з людського горя, нічого при цьому не роблячи (правда, Луценко?).

Якби цю справу так розслідували від самого початку, не зважаючи на регалії та електоральну доцільність, можливо, такої кількості резонансних вбивств та замахів, які досі «висять», не було б скоєно. Загалом, це дуже промовисте свідчення того, що за умов ізолювання слідства від політичної кон‘юнктури, все раптом починає працювати. Це те, про що я завжди кажу: дайте слідчим та оперативникам просто робити свою роботу і все буде якщо не добре, то то краще.

Що стосується реакції громадянського суспільства, то загалом я вважаю її здоровою, за винятком дивного фаєр-шоу під ОП зі звинуваченнями Зеленського у зливі справи наступного дня після затримання Мангера. Можливо, я не відстежив якихось прихованих сенсів цього заходу, але жодної логічної причини для нього не вбачаю досі. Зрозуміло, що поза контекстом даного руху переважна більшість його учасників не існує, і це дуже болючий для них факт, але ж і міру треба знати.

Чекаю на вироки суду і на реальні строки. Знаю, буде непросто, але чомусь дивлюся на цю перспективу з оптимізмом.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»