[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Спаси, і сохрани, й не приведи, Господи, коли-небудь стати Грузією (відео)

Спаси, і сохрани, й не приведи, Господи, коли-небудь стати Грузією (відео)
Спаси, і сохрани, й не приведи, Господи, коли-небудь стати Грузією й повторити її ганебний шлях від жертви росії до союзниці.
 
Цей антиприклад треба моцно засвоїти як застереження від неповторення цього гнітючого сюжету: спочатку зазнати вторгнення і втратити територію, а через 4 роки перетворитися в проросійську державу і на виборах вручити владу акціонерові Газпрому, соратники якого донині вважають Грузію винною в утраті територій.
 
Про Грузію як антиприклад є сенс говорити саме нині, в роковини російського вторгнення в Південну Осетію.
 
Справді росія напала 7 серпня, а не 8-го. 7 серпня є справжнім початком грузинської війни. Розтиражована в маскульті кремлівська дата 08.08.08 – російська маніпуляція, якою пуйло пояснює анексію Осетії буцімто відповіддю на «операцію грузинів».
 
07.08.08 - саме цю дату треба вважати початком війни в Грузії - війни, яка через декілька років привела до влади промосковських холуїв.
 
А для нас грузинські події 14-річної давності мають стати хрестоматійною наукою, як НЕ повторити політичну здачу своєї країни на милість ворога. Саме про це – мій відеоблог.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Агресор повинен зазнавати не лише санкційних ударів, але й воєнних. Далекобійною зброєю
Ця війна – переломний тест на здатність українців робити висновки
21 листопада - день двох не доведених до кінця революцій: змінилися прізвища, а не система
Час вийти і сказати, що воєнно-політичний вибір «іти до кінця» означає крах критичної інфраструктури