Сьогодні Папа Бенедикт XVI святкує 94-річчя

Сьогодні Папа Бенедикт XVI святкує 94-річчя

Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Бенедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.

Про це йдеться у повідомленні Радіо Ватикану.

"16 квітня 1927 р., 94 роки тому, в баварському містечку Марктль-ам-Інн на півдні Німеччини, в родині офіцера поліції Йозефа Ратцінґера народився син, який того ж самого дня був охрищений та отримав ім’я Йозеф Алоїз. Через 78 років, 19 квітня 2005 року, його обрано Наступником святого Петра і він узяв ім’я Венедикт XVI. Сьогодні, передавши кермо Петрового човна своєму наступникові він, присвятив решту свого життя молитві за Церкву, за кожного з нас," - йдеться у повідомленні Радіо Ватикану.

Своє головне завдання Бенедикт XVI вбачав у тому, щоб звіщати сучасному світові Бога «з людським обличчям».

Передавши вісім років тому провід Церкви наступникові, Бенедикт XVI розпочав заключний етап своєї мандрівки назустріч Богові, присвятивши ввесь свій час молитві.

"Що можна побажати йому з нагоди чергової річниці життєвого шляху? Мабуть, того, щоб він і надалі міг у спокої переживати цей період, з усіма плодами й радощами, які випливають із близькості з Богом. І щоб це послання радості й миру було сприйняте спільнотою Церкви як багатство. Щоб всі ми відчували плоди його молитви за нас, щоб збагнули і сприйняли його духовне служіння для Церкви", - йдеться у привітанні Радіо Ватикану.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Задля захисту і допомоги росіяни привезли на фронт мощі Олександра Невського і загубли їх
Релігія
Задля захисту і допомоги росіяни привезли на фронт мощі Олександра Невського і загубли їх
Мощі везли на молебень «за повернення бензину»...
Вісім ікон зі зруйнованої окупантами церкви Запоріжжя вивезли на зберігання у храми Волині
Релігія
Вісім ікон зі зруйнованої окупантами церкви Запоріжжя вивезли на зберігання у храми Волині
Військовослужбовець вивіз ікони зі зруйнованого росіянами храму у місті Гуляйполе...
Папа Римський міг би стати ефективним модератором діалогу між Україною та Польщею
Релігія
Папа Римський міг би стати ефективним модератором діалогу між Україною та Польщею
Новий Папа Римський Лев XIV міг би допомогти Україні та Польщі налагодити діалог ...
До відпустового центру на Прикарпатті на постійне зберігання передали мощі Папи Івана Павла ІІ
Релігія
До відпустового центру на Прикарпатті на постійне зберігання передали мощі Папи Івана Павла ІІ
Цього року минає 25 років від історичного візиту Івана Павла ІІ до України...
У  храмі на Волині рентгеном виявити під іконою ХІХ століття образи XVII та XVIII століть
Релігія
У храмі на Волині рентгеном виявити під іконою ХІХ століття образи XVII та XVIII століть
Під іконою «Хлібний Спас» ХІХ століття завдяки рентгену виявили ще два давніші зображення...