«Слуги» знову відзначилися в Раді нецензурною лайкою

«Слуги» знову відзначилися в Раді нецензурною лайкою

Депутат від "Слуги народу" Євген Шевченко відповів матом і погрожував фотокореспонденту Яну Доброносову після того, як той зробив його фото з білоруським прапором, що уособлює сьогодні режим Лукашенка.

На своїй сторінці в Facebook Доброносов написав, що нардеп прийшов до нього на балкон і накинувся на фотокора з неноормативною лексикою. 

"Шевченко прийшов до мене на балкон. Знімав, як я працюю. Не маю нічого проти, але коли він запитав навіщо я це роблю, я відповів, що вважаю, що він повинен займатися проблемами людей. На що депутат Шевченко відповів: "Мені по**й, що ти вважаєш"", – повідомив фотокореспондент.

В коментарі до посту в фейсбуці прийшов ардеп-хам і написав неоднозначний коментар.

"Доведеться взяти фотоапарат і робити контрудар. Тримайся добре за балкон, від подиву на впади", – зазначив народний обранець.

Також відомо, що днями нардеп  "Слуги народу" Євген Шевченко відзначився  резонансною заявою про події в Білорусі. Про це йдеться в публікації на його сторінці в Facebook. У ній нардеп, звертаючись до громадян Білорусі, просить їх пробачити президента республіки Олександра Лукашенка за все погане, що він зробив.

"Рідні мої брати Білоруси! Якщо ви не простите Батьку за його гріхи і злочини, ви потім ніколи не зможете пробачити себе за це, і не зможете повернути все назад. Світ в суспільстві і державі тримається на прощення і любові", - написав він.

У коментарях Шевченко за подібні слова розкритикували, що, втім, не збентежило депутата.

Це не перший раз, коли "Слуги" поводять себе в Верховній Раді нагло і невиховано. Так, нардеп від "Слуги народу" Максим Ткаченко накинувся з матами на колегу з "Батьківщини" Олексія Кучеренка прямо в залі Верховної Ради. Відео інциденту опублікував на своєму YouTube-каналі сам Кучеренко. Конфлікт почався з того, що парламентар звернувся до віцеспікера Руслана Стефанчука з проханням втихомирити одного з тих, хто ліз у бійку з нардепами біля трибуни.

"Ви можете цього дебіла бородатого заспокоїти? Чим він там займається, качок цей? Він якийсь дружинник?" – обурився Кучеренко.

Після цього до нього підійшов Ткаченко і почав перебивати. Кучеренко заперечив опонентові, зазначивши, що він звертається не до нього. Член "Слуги народу" перейшов на хамство.

"Ваш час сплив! Їдьте в санаторій, у "Трускавець", відпочивайте", – покепкував Ткаченко, натякаючи на вік співрозмовника.

Кучеренко не стерпів такого тону і відповів колезі образою.

"Ви клоуни малолітні", – вгамував Ткаченка представник "Батьківщини".

Така відповідь розлютила нардепа від президентської партії, і він зірвався на особисті погрози.

"Зараз за клоуна, бл*дь, п*зди отримаєте, зрозуміли?!" – скипів Ткаченко.

Кучеренко ж усміхнувся, зазначивши, що хоче на це подивитися.

"Ви щойно матом мене облаяли", – обурився він.

Нещодавно Український Дощ писав, що нардепа Лероса виключили з фракції за критику Зеленського і влади.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Парижі пройшов перший всесвітній конкурс жінок-диригентів
Культура
У Парижі пройшов перший всесвітній конкурс жінок-диригентів
Перший Міжнародний конкурс жінок-диригентів «La Maestra» відбувся у Паризької філармонії з ініціативи засновниці Paris Mozart Orchestra диригентки Клер Жибо...
Україна обрала фільм, який відправиться на «Оскар»
Культура
Україна обрала фільм, який відправиться на «Оскар»
Всі ролі у фільмі виконали непрофесійні актори, серед яких справжній колишній розвідник, доброволець, волонтер і реальний парамедік...
В Україні з'явилася премія для перекладачів з української на мови світу
Культура
В Україні з'явилася премія для перекладачів з української на мови світу
Drahoman Prize відзначатимуть іноземних перекладачів, що популяризують українську літературу...
 В Україні запустили освітній серіал «Виборець»
Культура
В Україні запустили освітній серіал «Виборець»
Міністерство цифрової трансформації створило освітній серіал «Виборець» до місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня. Серіал презентували 22 вересня...
Софі Лорен повертається на екрани після 11-річної перерви заради ролі своєї мрії
Культура
Софі Лорен повертається на екрани після 11-річної перерви заради ролі своєї мрії
Від якої пропозиції зірка не змогла відмовитися?...