[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

«Слуга народу» вирішив по-молодіжному розповісти про законопроєкт — він записав реп

«Слуга народу» вирішив по-молодіжному розповісти про законопроєкт — він записав реп

Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Санченко записав реп, де спробував пояснити суть законопроєкту №3718 «Про засади молодіжної політики».

Відео народний обранець поширив на своїй сторінці у Facebook. У підписі до відео він вказав, що «молодіжний закон потребує молодіжної подачі».

«Принцип, який ми в законі виллємо золотом: жодне рішення для молоді не буде без молоді! Другим принципом, що ми обрали, — розвиток молодіжних центрів на рівні держави», — розповів депутат. 

Третім пунктом він вказав створення українського молодіжного фонду, «щоб всі, хто робить зміни, не ховалися, як Джеймс Бонд». Також, за його словами, молодь зможе взяти грант «на добрі справи», що стане «хорошою інвестицією від держави».

«Чому важливо ухвалити цей закон? Країну має розвивати молодіжний легіон. І хоча світ не обіцяє нам щось путнє, я впевнений, в руках у молоді — наше майбутнє», — «зачитав» Санченко.

Реп закінчується наспівуванням фрази: «Добрі закони мають прийматись».

Таким чином нардеп зробив спробу доступно, майже "на пальцях", пояснити молодим виборцям про що йдеться в законопроекті.

Цей законопроєкт №3718 у парламенті зареєстрували 25 червня 2020 року. Згідно з пояснювальною запискою, за допомогою цих змін хочуть удосконалити систему функціонування вітчизняної молодіжної політики, методів та інструментів її реалізації, зміцнити інституційну спроможність молодіжних та дитячих громадських об’єднань та заохочувати молодь до активної участі в громадському житті.

Законопроєкт спрямований на роботу зі школярами від 14 до 17 років, молодими людьми, які отримали освіту в закладах освіти I — IV рівнів акредитації від 18 до 24 років та молодь, що працює, віком від 25 до 29 років.

На своїй сторінці нардеп спробував також пояснити суть закону прозою, а саме, що в законопроекті закладено такі три головні блоки:

1. Участь молоді у формуванні політики. Передбачаються консультації та врахування позиції молоді на всіх етапах прийняття рішень. 

2. Інфраструктура молодіжної роботи - більше місць, де може проводитись молодіжна робота, утворення "молодіжних просторів" та структурні підрозділи інших установ, наприклад: частина приміщення бібліотеки або Будинку культури.

3. Фінансування - планується створення українського молодіжного фонду (аналог Ураїнського культурного фонду), що підтримуватиме проекти та організації у сфері молодіжної політики. 

"Саме такий комплекс дій допоможе побудувати дійсно якісну молодіжну політику в Україні, яка буде не гаслом на папері, а реальним інструментом. Молодь буде почутою!" - вірить нардеп.

Нагадаємо, з 23 комітетів Верховної Ради лише один не провів жодного засідання в період з 1 квітня до 18 травня 2020 року. Йдеться про Комітет з питань молоді та спорту.

Крім того, за даними Комітету виборців України 150 депутатів фракції "Слуга Народу" мали не більше трьох виступів за дев’ять місяців роботи, з них 58 нардепів - не виступали з пропозиціями і обговореннями ніколи.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Бойовики за добу 10 разів обстріляли позиції ООС, троє військових поранені
Україна
Бойовики за добу 10 разів обстріляли позиції ООС, троє військових поранені
Збройні формування Росії на Донбасі за останню добу 10 разів порушили режим припинення вогню. Унаслідок обстрілу поранено троє українських військовослужбовців....
Зеленський підтримав законопроєкт про оподаткування земель
Україна
Зеленський підтримав законопроєкт про оподаткування земель
Президент України Володимир Зеленський підтримав законопроєкт №3131-д, яким передбачено оподаткування земельних паїв....
Реінтеграція Донбасу триватиме 25 років, – Резніков
Україна
Реінтеграція Донбасу триватиме 25 років, – Резніков
Безпечна реінтеграція окупованого Росією Донбасу триватиме мінімум 25 років. Таку думку висловив віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков...
Одужує більше: оптимістична тенденція щодо коронавірусу в Україні
Україна
Одужує більше: оптимістична тенденція щодо коронавірусу в Україні
Президент України Володимир Зеленський побачив позитивну тенденцію в ситуації з поширенням коронавірусу в країні....
Україна досягла рекордного показника імпорту газу з ЄС
Україна
Україна досягла рекордного показника імпорту газу з ЄС
Добовий показник імпорту газу з Європейського Союзу в Україні досяг рівня в 70 млн кубометрів, що є рекордним показником імпорту газу з 2014 року. Більша частина імпорту газу йде на сезонне закачування у підземні сховища....