«Слуга народу» просуває в мери Дніпра депутата з «кримінальним минулим»?

Днями партія "Слуга народу" призначила голову міського осередку Дніпра. Ним став одіозний народний депутат Максим Бужанський.
Голова Дніпропетровської обласної парторганізації Юрій Кисіль при цьому заявив, що ідеться про висунення Бужанського кандидатом у мери Дніпра від "Слуги народу".
На пресконференції в Дніпрі були присутні голова президентської партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко та очільник однойменної фракції у Верховній Раді Давид Арахамія. Вони висловили підтримку однопартійцеві.
За словами керівників президентської політсили, усі нападки на Бужанського – безпідставні.

Нагадаємо, дніпровські ЗМІ пишуть, що Бужанський має "кримінальне минуле". Його звинувачують у побитті дружини та неналежному зберіганні зброї.
Під час пресконференції Бужанський сам узяв слово й додав, що ще він "тричі порушував правила дорожнього руху й був за це оштрафований".
Керівник обласної парторганізації Кисіль наголосив, що "Слуга народу" в найближчі два-три тижні остаточно визначиться з претендентом на посаду міського голови Дніпра, як і мерів інших міст Дніпропетровщини.

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський заявляв, що балотуватиметься в мери Дніпра лише з дозволу партії, бо "не хоче бути самозванцем".
"Для того, щоб сказати "я йду в мери Дніпра від "Слуги народу", а не просто "я йду в мери Дніпра", я маю отримати офіційний мандат від партії", – сказав він.
Офіційно партія Володимира Зеленського досі не визначилася, кого висуне на вибори в Дніпрі цієї осені.
Як писав "Український дощ", Максим Бужанський намагається відтермінувати на декілька років перехід на українську мову навчання у школах.
