Син Усами бен Ладена став художником: Америка - його муза

Син Усами бен Ладена став художником: Америка - його муза

Син засновника терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена Омар захопився живописом. Багато його робіт присвячені природі американського Заходу.

Омар захоплюється старими вестернами, поважає ковбоїв і дуже любить американського актора Клінта Іствуда, зазначає Vice.

У більшості його робіт можна побачити елементи експресіонізму з примітивізмом. Рідний дядько Омара був талановитим художником, також живописом захоплювалася його мати. 

Син Усами бен Ладена з раннього дитинства мав потяг до малювання. За його словами, день, коли одну з його картин повісили в школі, він вважає одним з найщасливіших у своєму житті. Саме творчість допомагає чоловікові легше впоратися з негативним досвідом і психологічними травмами, які він отримав в дитинстві. Усама бен Ладен виховував дітей в дуже суворих умовах, а також часто бив їх.

Коли Омару виповнилося всього 15, батько хотів переконати його стати терористом-смертником, проте йому це не вдалося. Через три роки 18-річний хлопець вийшов з терористичної організації і з кожним днем став віддалятися від рідного тата все більше.

Робота Омара бен Ладена.
 
Творчість допомагає Омару боротися з дитячою травмою, завданою жорстоким поводженням батька. За словами чоловіка, Усама був дуже суворим зі своїми дітьми, регулярно бив, а коли сини підросли, намагався переконати їх стати терористами-смертниками. Коли Омару було 15 років, батько відправив його до тренувального табору "Аль-Каїди". Через три роки син Усами бен Ладена вийшов з терористичної організації. Коли відбулися події 11 вересня, Омар уже не перебував у "Аль-Каїді". Він різко засудив терористичний акт і намагався дистанціюватися від дій свого батька. 
 
Картина Омара бен Ладена.
 
Омар пише картини у стилі примітивізму з елементами експресіонізму. Пристрасть до живопису він успадкував від своїх матері та дядька, який був талановитим художником. Тяга до малювання у сина Усами бен Ладена була з юних років. За словами Омара, єдиним щасливим моментом його дитинства став день, коли одну з його картин повісили на стіні у школі, де він навчався. 
 
Творчість Омара бен Ладена.
 

Усама бен Ладен був уродженцем Саудівської Аравії. Він заснував "Аль-Каїду" в 1988 році. Ця організація взяла на себе відповідальність за теракти 11 вересня 2001 року у США, в результаті яких загинуло 2 977 людей і ще 24 зникли безвісти. Після багаторічних пошуків спецслужби США виявили Усаму в Пакистані, де він проживав разом з родиною. Під час операції американського спецназу 2 травня 2011 року бен Ладен був убитий. У нього, за різними оцінками, було від 20 до 26 дітей. Після терактів 11 вересня багато хто з них переїхали до Ірану, де були поміщені під нагляд влади. Омар разом з дружиною живе в Нормандії.

 Нагадаємо, що Іран заперечує інформацію про вбивство лідера "Аль-Каїди" в Тегерані

 

 

Теги
Схожi
Президент Чехії заявив, що буде пересуватися в інвалідному кріслі
Світ
Президент Чехії заявив, що буде пересуватися в інвалідному кріслі
Мілош Земан заявив, що буде користуватися візком і під час офіційних державних заходів...
У Білому домі прокоментували заяву Зеленського стосовно НАТО
Світ
У Білому домі прокоментували заяву Зеленського стосовно НАТО
Україна давно прагне членства в НАТО, відзначила Псакі. Українська сторона піднімає це питання під час офіційних переговорів вже декілька років...
Друг Путіна мільярдер Ротенберг розкрив свої туристичні активи в Криму
Світ
Друг Путіна мільярдер Ротенберг розкрив свої туристичні активи в Криму
Аркадій Ротенберг — російський мільярдер, який з 2014 року перебуває під санкціями США, та друг президента Росії Володимира Путіна є власником чотирьох санаторіїв і готелю в окупованому Криму...
В Америці поліцейський знову застрелив афроамериканця
Світ
В Америці поліцейський знову застрелив афроамериканця
Мешканців Міннесоти, які вийшли на мітинг, розігнали сльозогінним газом...
Принцу Філіпу хочуть встановити пам’ятник у центрі Лондону
Світ
Принцу Філіпу хочуть встановити пам’ятник у центрі Лондону
Цю ідею вже підтримали парламентарії, які представляють найбільші політичні сили країни...