Син Каддафі вийшов на свободу

Син Каддафі вийшов на свободу

Син колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі Сааді вийшов з в'язниці в Тріполі і відразу після цього полетів до Туреччини, повідомляє видання The Libya Observer.

Місія Організації Об'єднаних Націй по підтримці в Лівії вітала цей крок уряду.

Тимчасовий уряд Лівії повідомило, що Сааді Каддафі, син покійного диктатора Лівії Муаммара Каддафі, який був повалений і убитий під час повстання 2011 року, звільнений з в'язниці.Син Каддафі покинув Лівію через загрозу його життю.

47-річний Сааді є третім колишнього лівійського диктатора, жив «на широку ногу» і недовго грав в якості професійного футболіста в Італії.

Сааді, професійного футболіста, також звинувачували у вбивстві в 2005 році тренера футбольної команди «Аль-Іттіхад», що виступала в чемпіонаті країни. З якою справою пов'язаний виправдувальний вирок, датований червнем цього року, не уточнюється.

Al-Marsad з посиланням на свої джерела повідомив, що Сааді був звільнений разом з іншими колишніми представниками поваленого режиму. У той же час його брат Сейф аль-Іслам, як і раніше знаходиться під домашнім арештом, не дивлячись на те, що з нього були офіційно зняті всі звинувачення. Повідомлення про від'їзд Сааді Каддафі пролунала на тлі активно обговорюваної в лівійській пресі інформації про можливе висунення Сейфа аль-Іслама на пост президента країни на намічених на грудень в Лівії виборах.

«Сааді Муаммар Каддафі був звільнений з в'язниці» після рішення суду кілька років тому", - повідомило джерело в міністерстві юстиції країни.

За повідомленнями декількох ЗМІ, Каддафі вже вилетів до Туреччини. Однак міністерство закордонних справ Туреччини заявило AFP в понеділок, що не має інформації про можливе прибуття Каддафі в Стамбул.

Саади Муаммар Каддафи

Президентська рада Лівії в понеділок також оголосив про звільнення кількох інших в'язнів, в тому числі члена колишнього кабінету міністрів Каддафі і начальника розвідки Ахмеда Рамадана, якого прозвали «Чорним ящиком» за те, що він зберігав секрети диктатора.

Місія Організації Об'єднаних Націй по підтримці в Лівії (МООНПЛ) заявила в своїй заяві, що ці звільнення «являють собою значний крок до поваги верховенства закону і прав людини, а також позитивна подія, яке може сприяти процесу національного примирення на основі прав людини».

Сын Каддафи покинул Ливию из-за угрозы его жизни — EADaily — Ливия. Новости  Ливии. Ливия новости. Новости Ливия. Ливия последние новости. Ливия сегодня.

Сааді, колишній глава футбольної федерації Лівії, був насамперед відомий своєю недовгою кар'єрою в італійському футбольному клубі.

У 2003 році Сааді підписав контракт з італійським ФК «Перуджа» за підтримки тодішнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, який мав тісні зв'язки з лівійським режимом.

Але Каддафі рідко виходив на поле. Він був дискваліфікований на три місяці у другому сезоні за вживання допінгу. Його найбільшим досягненням було 15 хвилин гри проти «Ювентуса» в травні 2004 року.

Теги
Схожi
Трамп назвав себе «улюбленим американським президентом» і борцем з інтернет-гігантами
Світ
Трамп назвав себе «улюбленим американським президентом» і борцем з інтернет-гігантами
Платформа покликана стати альтернативою популярних соціальних мереж і буде «протистояти тиранії технологічних гігантів», наголосив Трамп...
Чехія перегляне концепцію взаємовідносин з Китаєм і Росією
Світ
Чехія перегляне концепцію взаємовідносин з Китаєм і Росією
У програмному документі підкреслюватиметься пріоритет двосторонніх відносин перш за все з Німеччиною, США і Великобританією...
Україна на тлі газової кризи веде переговори з Британією про постачання новітніх ракет
Світ
Україна на тлі газової кризи веде переговори з Британією про постачання новітніх ракет
Times: Великобританія веде переговори з Україною про продаж озброєння, включаючи ракети...
Єлизавета II відмовилася від нагороди «Старійшина року», пославшись на молодість в душі
Світ
Єлизавета II відмовилася від нагороди «Старійшина року», пославшись на молодість в душі
«Її Величність вважає, що у кожного з нас є той вік, який він сам відчуває, і тому вона не думає, що відповідає критеріям для прийняття призу», - йдеться у листі від королеви...
Премію імені Сахарова «За свободу думки» присудили Олексію Навальному
Світ
Премію імені Сахарова «За свободу думки» присудили Олексію Навальному
«За його мужність у боротьбі за свободу, демократію і права людини», - з таким формулюванням пройшло висунення...