[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

«Сі Бриз – 2020» відбулися тільки в морі і повітрі

«Сі Бриз – 2020» відбулися тільки в морі і повітрі

27 липня в Чорному морі завершилися щорічні військові навчання «Сі Бриз – 2020», у яких взяли участь 8 країн. Посольство США в Україні наголосило на важливості цих маневрів, аби зберегти море відкритим та безпечним.

У Міністерстві оборони повідомили, що цього року у зв’язку з пандемією коронавірусу навчання проходили «лише у морській та повітряній компоненті».

«Усього до навчань «Сі Бриз – 2020» залучили близько 2 тисяч осіб з восьми країн, понад 20 кораблів, а також літаки, гвинтокрили. Крім України та США, у навчаннях взяли участь військові Болгарії, Грузії, Норвегії, Румунії, Іспанії та Туреччини», – мовиться в пресрелізі.

Усі завдання маневрів у Чорному морі військовики виконали в повному обсязі.

За словами керівників навчань від української та американської сторін, навчання вкотре продемонстрували високий рівень співпраці між Україною та США й регіональними союзниками для забезпечення оперативної сумісності в Чорноморському регіоні.

Однією з особливостей цьогорічних навчань була спільна дистанційна робота двох штабів, з яких здійснювалось управління «Сі Бризом – 2020».

Один штаб був розташований в Одесі, а другий — у місті Рота (Іспанія) в морському операційному центрі з’єднання надводних кораблів 6-го флоту ВМС США.

«Це було своєрідним ноу-хау як для українських військових моряків, так і для наших американських партнерів. Робота штабів велася в режимі постійного обміну інформації. Дистанційно проводилось планування всіх заходів, а потім зрештою сама практична реалізація безпекових операцій у Чорноморському регіоні», – зазначили в Міністерстві оборони України.

Ще однією особливістю навчань стало те, що під час виконання спільних дій уперше було відпрацьовано елемент практичних стрільб зі знищення морських цілей із застосуванням озброєння гвинтокрила. Окрім того, вперше в рамках «Сі Бризу» проведено ескортування патрульного протичовнового літака P-8 Poseidon ВМС США.

У Міністерстві оборони України наголосили, що за практичними діями у морі багатонаціональних корабельно-катерних груп морської компоненти навчань «Сі Бриз – 2020» пильно стежили кораблі Чорноморського флоту РФ.

Як писав «Український Дощ», у Чорному морі почалися міжнародні військові навчання «Сі Бриз-2020».

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
«Теслу» Богдана спалили
Україна
«Теслу» Богдана спалили
У Києві невідомі спалили автомобіль колишнього голови Офіса Президента України Андрія Богдана...
США передали 66 позашляховиків для українських поліцейських
Україна
США передали 66 позашляховиків для українських поліцейських
Відділ з правоохоронних питань Посольства США подарував Національній поліції України 66 позашляховиків задля підтримки розширення програми «Поліцейський офіцер громади» для сільських громад по всій Україні...
53% українців висловилися за відновлення зв'язків з ОРДЛО і Кримом - опитування
Україна
53% українців висловилися за відновлення зв'язків з ОРДЛО і Кримом - опитування
Половина українців висловилася за відновлення повноцінних зв'язків із населенням непідконтрольних уряду територій...
Рада прийняла лише 4% урядових законопроєктів
Україна
Рада прийняла лише 4% урядових законопроєктів
Кабмін Дениса Шмигаль вніс в Раду 89 проєктів законів, з них взяли тільки чотири...
Укрзалізниця відновлює курсування поїздів до Буковини та Галичини
Україна
Укрзалізниця відновлює курсування поїздів до Буковини та Галичини
Ці поїзди далекого прямування почнуть курсувати з 13 серпня. Як інформували в УЗ, квитки на ці поїзди з'являться в продажу в найближчий час...