Шустер не зміг запобігти бійці у студії: Шуфричу знову набили фізіономію (відео)

Нардеп від проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Нестор Шуфрич і головний редактор сайту «Цензор.нет» Юрій Бутусов побилися у прямому етері ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі «Україна 24». Інцидент трапився пізно ввечері у п’ятницю, 18 лютого.
Юрій Бутусов попросив ведучого Савіка Шустера не давати слова Нестору Шуфричу і Євгену Мураєву, оскільки ці українофоби розповсюджують російські наративи. Він також назвав їх зрадниками та клоунами.
На це Шуфрич відповів, що «зрадник, чи ні – встановлюватиме суд».
Після цього Юрій Бутусов підійшов до Шуфрича та вдарив його у лице. Нардеп встав і хотів відповісти у відповідь, але журналіст повалив його на підлогу.
Бійку кілька хвилин намагалися розборонити ведучий програми та гості студії, зокрема Савік Шустер, Арсеній Яценюк, Петро Порошенко і Андрій Білецький.
Після бійки Шуфрич ненадовго покинув студію, але потім повернувся і звинуватив Бутусова у тому, що той «напав зі спини» та «дряпається як дівчинка». Після цього між ними знову ледь не виник конфлікт, однак їх вчасно розборонили.
Нестор Шуфрич неодноразово вихвалявся в стінах ВРУ, що займається єдиноборствами, зокрема панкратіоном, одним з різновидів боїв без правил та навіть має третій дан, що відповідає званняю майстра спорту.
У мережах переважна більшість українців схвалила вчинок головного редактора сайту «Цензор.нет» Юрія Бутусова і засудила колабораціонізм Нестора Шуфрича.