[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Шуфрич досі очолює комітет зі свободи слова. Бо опзжисти – частина правлячої коаліції

Шуфрич досі очолює комітет зі свободи слова. Бо опзжисти – частина правлячої коаліції
Най нікого не дивує, чому голова владної фракції і підконтрольні йому слугенята так пручаються позбавити опзжистів депутатських мандатів. Бо опзжисти – частина правлячої коаліції.
 
Вони перейменували свою фракцію в щось там за мир і життя – і продовжують носити синьо-жовтий значок на лацкані та спільно голосувати все, що скажуть з офісу президента.
 
Очільниця квазіпартії п.Шуляк уже ж заявляла, що опзжисти виявляють «конструктивну співпрацю, регулярно голосують за пропозиції влади, відтак їх важко назвати опозицією». Які ще питання?
 
Позаяк парламент із воєнного режиму вернувся до звичного режиму рішал, то їм для каси необхідна стійка голосувальна коаліція-ширка. Вона є: СН + опзж + парламентське болото коломойського.
 
Опзжистів ніхто не рухатиме, бо вони – свої. Шуфрич досі очолює комітет зі свободи слова. А ті, кого заборонили, мають керівні посади у більшості комітетів: 1 віце-голова комітету (правової політики), 7 заступників і 5 секретарів різних профільних комітетів. А також 4 підкомітети. Усі вони схвалюють усі ініціативи офісу президента.
 
А взагалі-то підписи збирати за позбавлення мандатів – це туфта собача. Які підписи при повноті влади? Є ст.81 Конституції, де вказані 7 підстав для позбавлення мандату, і не підписи мають недоріки збирати, а створити конституційні підстави. А саме: вироки в кримінальних справах.
 
Ну а для цього треба чіпнути членів своєї ширки. Тут грою на публіку не обійтись.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Виставляти фотографію «списку податкових бажань» - це таке саме жлобство, як і писати їх
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС