Що змінилося в Овальному кабінеті після відходу Трампа і приходу Байдена крім килима?

Що змінилося в Овальному кабінеті після відходу Трампа і приходу Байдена крім килима?

Зовній вигляд Овального кабінету не змінюється десятиліттями, але практично кожен господар Білого дому привносить щось своє, особисте. По дрібницях і деталях можна багато чого сказати про його погляди і характер. Що саме змінилося в Овальному кабінеті після відходу Трампа і приходу Байдена окрім килима, описує BBC з посиланням на WP.

Цього вікенду заступник директора апарату Овального кабінету Ешлі Вільямс запросив на ексклюзивну екскурсію по робочому місцю глави держави кореспондента газети Washington Post. Видання належить мільярдерові Джеффу Безосу і має репутацію лівоцентристського.

"Президенту Байдену було важливо увійти до Овального кабінету, що виглядає як Америка, і почати демонструвати, яким президентом він має намір бути", - сказав Вільямс.

Один з головних атрибутів Овального кабінету - портрети і погруддя видатних лідерів країни. Байден розпорядився зняти зі стіни зліва від знаменитого робочого столу "Резолют", за яким президент підписує документи, портрет 7-го президента Ендрю Джексона, яким захоплювався його попередник Дональд Трамп, і помістити на це місце Бенджаміна Франкліна, який президентом не був, але був одним з "Батьків-засновників", співавтором Декларації незалежності і Конституції США, а також видатним вченим, письменником і мислителем.

Як пише Washington Post, Байден хотів підкреслити цим свою повагу і інтерес до науки, що особливо важливо під час боротьби з пандемією коронавірусу.

Франклін вважається також основоположником американської дипломатії. Будучи першим послом США в Парижі, він зумів забезпечити своїй країні військову підтримку Франції у війні за незалежність, незважаючи на антиреспубліканські настрої Людовика XVI, і в 1783 році підписав Версальський мирний договір з Британією.

Зовнішність Франкліна добре відома світу завдяки зображенню на стодолларовій банкноті.

Напроти столу в Овальному кабінеті розташований камін. На його полиці, праворуч і ліворуч, з'явилися бюсти Мартіна Лютера Кінга і Роберта Кеннеді. У 1960-х роках вони обидва, кожен по-своєму боролися за расове рівноправ'я, і ​​обидва стали жертвами замахів. Тепер їхні обличчя завжди будуть у Байдена перед очима.

За спиною президента, на невеликому столику разом з сімейними фотографіями в рамках стоїть бюст Сесара Чавеса, відомого соціалістичними поглядами лідера профспілки сільськогосподарських робітників в 1960-х, 1970-х роках. З'явилися також бюст борця з расовою сегрегацією Рози Паркс, яку прозвали свого часу "першою леді цивільних прав".

Над каміном давно висіли портрети трьох видатних державних діячів США. Джорджа Вашингтона Байден перемістив з самого почесного місця в центрі композиції на іншу стіну ближче до зображення Авраама Лінкольна, а замість нього з'явився Франклін Рузвельт.

Томас Джефферсон і Олександр Гамільтон, що знаходилися праворуч і ліворуч від Вашингтона, залишилися на своїх місцях і ніби дивляться один на одного. Байдена вважає це символічним, оскільки при житті вони належали до різних таборів і часто сперечалися.

Новий господар Овального кабінету також розпорядився прибрати золотисті штори і килим, придбані за президентства Дональда Трампа, і повернути темно-золоті портьєри і синій килим, що були там при Біллі Клінтоні. Прибрав Байден і бюст прем'єр-міністра Великобританії Уїнстона Черчилля, який поставив Трамп.

Замість прапорів різних видів збройних сил США за Байдена був встановлений штандарт із зображенням президентської печатки, повідомляє Washington Post.

  1. Прапор США;
  2. Бюст Сесара Чавеса;
  3. Президентський прапор США;
  4. Сімейні фото;
  5. Папки з указами;
  6. Стіл "Резолют";
  7. Портрет Бенджаміна Франкліна;
  8. Бюст Гаррі Трумена.
Теги
Схожi
ВМС США вилучили російську і китайську зброю з судна у Аравійському морі
Світ
ВМС США вилучили російську і китайську зброю з судна у Аравійському морі
Екіпаж крейсера виявив незаконний вантаж під час стандартної перевірки, зазначається у повідомленні пресслужби П'ятого флоту ВМС США...
Лукашенко підписав декрет про передачу влади в разі загибелі президента Білорусі
Світ
Лукашенко підписав декрет про передачу влади в разі загибелі президента Білорусі
Документ встановлює порядок дій в разі загибелі президента в результаті «замаху, здійснення акту тероризму, зовнішньої агресії, інших насильницьких дій»....
У Парижі урочиста церемонія до Дня перемоги відбулася 8 травня без широкого загалу
Світ
У Парижі урочиста церемонія до Дня перемоги відбулася 8 травня без широкого загалу
Емманюель Макрон поклав вінок до пам'ятника генералу Шарлю де Голлю на площі Жоржа Клемансо. Там же була оголошена хвилина мовчання в пам'ять про всіх загиблих в роки Другої світової війни
...
Чехія попросила країни ЄС вислати хоча б по одному російському дипломату
Світ
Чехія попросила країни ЄС вислати хоча б по одному російському дипломату
«Європа не може ігнорувати такі дії. Коли атакують одну державу-члена ЄС, то автоматично атакують і всіх інших », - зазначив чеський прем'єр...
Казахстан відмовився від урочистостей з нагоди Дня Перемоги
Світ
Казахстан відмовився від урочистостей з нагоди Дня Перемоги
Відзначається, що в цьому році Казахстан обмежиться зверненням до співвітчизників з привітаннями глава держави...