[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Що насправді відбулося в Бучі: тепер остаточно ясно, що мета росії - саме геноцид

Що насправді відбулося в Бучі: тепер остаточно ясно, що мета росії - саме геноцид
Коли російське командування віддало наказ на відхід з Київщини, російська пропаганда (Соловйов, військові «кореспонденти») поширили заяву, що це дуже дивно й незрозуміло, але «подвиг» недаремний і як би не було образливо, начальству видніше.
 
1 квітня російська морська піхота заявила про зачистку населених пунктів Київської області для закріплення в них. Того ж дня, але пізніше, російська армія відстрілюючись, в прямому сенсі слова втікала з Київщини.
 
Українським військовим на їхньому шляху вдалося перехопити багато трофейної техніки і накрити вогнем росіян. В результаті ми побачили російські військові тягачі, навантажені краденим росіянами майном - килимами, побутовою технікою тощо.
2 квітня після боїв на шляхах відходу наші армія, тероборона, поліція, журналісти, депутати змогли зайти в населені пункти під Києвом.
 
Весь світ побачив кадри реального геноциду.
 
Навіть у Сребрениці, де серби вирізали все чоловіче населення, а жінок примусово депортували, не було знято нічого подібного на всіяні тілами вулиці Бучі.
 
Не рахуючи міжетнічного конфлікту в Руанді і геноциду там, після Другої світової війни світ не стикався з тим, щоб ядерна супердержава намагалася повністю знищити іншу майже 35-мільйонну країну.
 
Тепер вже остаточно ясно, що мета - саме геноцид, знищення економіки, житлового фонду.
 
Тим більше, це відкрито декларують російські державні медіа: «Никаких "планов Маршалла" для этих территорий допускать нельзя. Никакого "нейтралитета" в идеологическом и практическом смысле, совместимого с денацификацией, быть не может», - йдеться в «Риа-новости».
 
Там же: «не работает гипотеза "народ хороший — власть плохая". Признание этого факта — основа политики денацификации, всех ее мероприятий».
 
Там же: «помимо верхушки, виновна и значительная часть народной массы, которая является пассивными нацистами, пособниками нацизма. Они поддерживали нацистскую власть и потакали ей. Справедливое наказание этой части населения возможно только как несение неизбежных тягот справедливой войны».
 
Підсумовуючи.
 
Якщо Західна цивілізація дозволить росії знищити Україну, новоутворена «вісь зла» - країни зі зброєю і ресурсами, але без моральних принципів і відповідальності, терористичні організації, знищать цивілізацію в принципі.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами
Чому не попередив про війну і говорив про шашлики, коли про ймовірність війни говорили з початку 2021-го?