[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Що Кабмін обіцяє пенсіонерам?

Що Кабмін обіцяє пенсіонерам?

Міністерство соціальної політики анонсувало ряд рішень, які спрямовані на допомогу пенсіонерам. Про це сьогодні на брифінгу заявила міністр соцполітики Марина Лазебна.

Міністр розповіла, як уряд вирішить проблему скупчення людей, якщо багато пенсіонерів не вміють користуватися онлайн-платежами.

"Ми готуємо сьогодні рішення про те, щоб максимально допомогти пенсіонерам і перевести їх на банківську систему. Ми хочемо запропонувати проект "Допомогти літній людині", щоб вони могли отримати пенсію на банківську картку, оплатити цією карткою онлайн-послуги, замовити продукти і ліки", - сказала вона.

Також Лазебна повідомила, що з квітня буде одноразово виплачено по 1 000 грн пенсіонерам, чиї пенсії менше 5 000 грн. Таких пенсіонерів, за підрахунками Мінсоцполітики, в Україні більше 10 млн. Таку ж виплату отримають більше ніж 400 000 одержувачів соцдопомоги, які отримують її замість пенсії - інваліди з дитинства, діти-інваліди та одержувачі соцпенсії.

"Тисячу гривень, і індексацію пенсій Пенсійний фонд проводить автоматично. Тому нікуди і нікому не треба звертатися", - підкреслила Лазебна.

За її словами, з травня буде проіндексовані трудові пенсії на 11%. Після індексації гарантоване підвищення отримають 7 млн ​​пенсіонерів.

Також з травня буде встановлена ​​щомісячна доплата 500 грн до пенсій пенсіонерам старше 80 років, яких налічується 1,5 млн. Міністр нагадала, що в разі прострочення оплати компослуги за період карантину пеня і штрафні санкції нараховуватися не будуть.

"Не буде припинена жодна житлово-комунальна послуга. Ми це гарантуємо, це вже прийняте рішення на рівні закону, ми ще продублюємо його в рішенні Кабміну", - підкреслила міністр.

Нагадаємо, що для 3 млн одержувачів субсидії буде встановлена ​​додаткова компенсація за оплату комунальних послуг на період карантину.

Раніше Український дощ писав, що близько 600-700 тисяч підприємств, малих фірм та установ сфери освіти, які дають роботу 3,5-4 млн осіб, припинили роботу через карантин.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Більшість українців не має грошей на довгий карантин: опитування
Економіка
Більшість українців не має грошей на довгий карантин: опитування
За даними опитування, у більшості українців не вистачить фінансових ресурсів, щоб пережити більше місяця карантину. Такі результати опитування наводить дослідницька компанія Gradus...
Вакцина від кризи
Економіка
Вакцина від кризи
Глобальна економічна криза через пандемію коронавіруса неминуча. Паралельно з введенням різних обмежувальних заходів і пошуком вакцини, багато країн в світі думають про те, як пом'якшити його наслідки і не допустити остаточного паралічу економіки

...
USAID запустили в Україні флешмоб для підтримки малого бізнесу
Економіка
USAID запустили в Україні флешмоб для підтримки малого бізнесу
В USAID закликають робити покупки у малих підприємців України і ділитися хештегом #КупуйУМалих. Також у флешмобі беруть участь кав'ярні, пекарні, кондитерські та інші приватні бізнеси....
АМКУ порушив справу через подорожчання продуктів
Економіка
АМКУ порушив справу через подорожчання продуктів
Приводом для втручання Комітету стало значне подорожчання товарів за останні дні...
Карантин вдарив по АЗС
Економіка
Карантин вдарив по АЗС
Попит на паливо в Україні впав на 15-20%. І це тільки початок...