Ще один білоруський спортсмен переїхав з родиною до України

Тренер гандбольної команди “Віцязь” Костянтин Яковлєв, активіст Незалежної асоціації спортсменів, покинув Білорусь і виїхав в Україну. Тренер та активіст Незалежної асоціації спортсменів Костянтин Яковлєв переїхав до України разом із родиною 1-го серпня.
Про це пише “Наша Ніва” у телеграмі.
Зазначається, що спортсмен вирішив покинути Білорусь та виїхати в Україну після затримання і арешту.

Видання зазначає, що у червні Яковлєв відбув 15-денний арешт.
Його затримали 16 червня, коли він повертався до Мінська з Барановичів разом з іншими спортсменами, де зустрівся з журналістом Дмитром Руто після арешту на 15 днів.
Яковлєв брав участь у мирних акціях і коментував події, що відбулися в Білорусі після президентських виборів у серпні 2020 року.
Президент Володимир Зеленський доручив Службі безпеки та Міністерству внутрішніх справ забезпечити безумовний захист для громадян Білорусі, які прибули в Україну впродовж останнього року і яким можуть загрожувати злочинні посягання у зв’язку з їхньою політичною або громадською діяльністю.
"Я в Україні почуваюся безпечно", - заявив білоруський спортсмен Костянтин Яковлєв на тб-програмі "Сніданку з 1+1"