Шарліз Терон розповіла, чому п'ять років ні з ким не зустрічається

Останнім відомим романом Шарліз Терон були її стосунки з актором Шоном Пенном - пара, за чутками, навіть збиралася одружитися, хоча сама актриса це заперечувала. Розлучившись із Шоном, зірка зосередилася на вихованні двох прийомних дітей і розповіла Дрю Беррімор, чому тривалий термін перебуває на самоті.

Відомо, що наразі Шарліз виховує восьмирічного Джексона і п'ятирічну Огаст і ось вже п'ять років як самотня. Проте вчора в інтерв'ю своїй колезі Дрю Беррімор в її шоу The Drew Barrymore Show вона нарешті розповіла, чому так довго ні з ким серйозно не зустрічається.

"Моє життя з моїми дітьми і з неймовірною сім'єю, що в мене є, насправді прекрасне. Я можу чесно сказати, що не відчуваю себе самотньою. Коли у мене з'явилися діти, вони не замінили собою якісь мої інтереси або аспекти в житті. Я все ще в справі! Я думаю, що пріоритети з часом просто стають іншими. Бути батьками - це велика робота. В кінці дня я лягаю в постіль і думаю про те, що не хотіла б, аби цей день пройшов якось інакше," - поділилася голлівудська зірка.

Незважаючи на те що Терон, за її словами, прекрасно почуває себе одна, донька зірки стурбована тим, що у її мами немає бойфренда. Як розповідала актриса, Огаст дуже хоче, щоб у її мами з'явився коханий.
"Два дні тому я сиділа в машині з двома моїми дітьми, і моя молодша сказала щось на кшталт "Тобі потрібен хлопець!". А я їй відповіла: "Насправді ні, зараз я відчуваю себе дуже добре". А вона мені заявила: "Знаєш, мам, тобі просто потрібен хлопець, тобі потрібні відносини!" - поділилася актриса.
