Секс-вечірки отримали фінансування від уряду

Британський стартап Killing Kittens, що займається організацією оргій, отримає фінансову підтримку від держави - як повідомляє CNBC, його керівництву позичать з бюджету 170 тисяч фунтів. Підтримку компанії нададуть в рамках програми Future Fund, що допомагає бізнесу, який постраждав від карантину: організатори оргій, як і інші учасники ринку, зазнали великих збитків.
Killing Kittens заснований 2005 року підприємницею Еммою Сейл. Вона позиціонує своє дітище як місце, де проходять «ексклюзивні, декадентські, гедоністичні» і при цьому «безпечні для жінок» оргії. Останнє Сейл підкреслює, вказуючи, що на всіх її вечірках дотримуються правил безпеки, які захищають відвідувачок.
Основна частина оргії проходить приблизно так: в центрі просторої кімнати влаштовується ложа з п'яти матраців, на них розташовуються всі учасники - і починається Кінкі-паті. Попередньо, перед цим всім, присутнім показують виступ з елементами стриптизу і фаєр-шоу. Втім, матрацами місце для злягань не обмежується: після закінчення офіційної частини бажаючі можуть усамітнитися за лаштунками.
До речі, Killig Kittens називається так неспроста - в інтерв'ю The Guardian Сейл сказала, що це посилання на стару приказку «коли хтось мастурбує, Бог вбиває кошеня». Сама підприємниця участі в оргіях не бере.
Застава в 170 тисяч від держави - тільки половина коштів, ще стільки ж стартапу відправили через краудфандінг Seedrs. Загалом, Killing Kittens отримав 340 тисяч фунтів. Якщо Сейл не зможе повернути бюджетні гроші, то держава отримає 1,47% акцій компанії, а її ринкова вартість становить 11,5 мільйонів фунтів.
Не всі британці задоволені такою державною інвестицією: хтось вважає вкладення ненадійним, а хтось - аморальним. Останнім Сейл готова відповісти, що зібрані гроші підуть не на самі оргії, а на їх просування і організацію: наприклад, на апгрейд сайту і запуск мобільного додатку, а також на активну рекламну кампанію в соцмережах.