[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ротації в Кабміні: нема жодної проблеми у кадровій динаміці

Ротації в Кабміні: нема жодної проблеми у кадровій динаміці
Щодо кадрових змін у Кабміні. Я не бачу жодної проблеми в кадровій динаміці, ба більше - вважаю її корисною. Ця динаміка має нагадувати міністрам, що всі посади - тимчасові, а влада - не назавжди.
 
Якщо ти не тягнеш свою ділянку або тягнеш недостатньо ефективно, тебе завжди поміняють. Або навпаки: якщо ти можеш робити більше, тобі запропонують нову ділянку з більшим обсягом роботи.
 
Мотиваційний аспект набуває більшої ваги у поєднанні з постійним нагадуванням про відповідальність. Нам давно треба позбутися сприйняття високопосадовця як небожителя, це просто тимчасовий менеджер конкретної галузі, якому ми платимо зарплату.
 
Верховна Рада звільнила чотирьох міністрів, які не впоралися з роботою: міністра оборони Тарана, міністра з питань стратегічних галузей промисловості - віце-прем’єра Уруського, міністра захисту довкілля та природних ресурсів Абрамовського і міністра економіки - першого віце-прем’єра Любченка.
 
Причини відставки очевидні: Таран провалив оборонне замовлення і примудрився побити горшки з волонтерською спільнотою, Уруський в принципі невідомо чим займався на посаді, Абрамовський не зміг подолати спокусу і почав саботувати рішення РНБО щодо надрокористування, а Любченко взагалі запрацювався до кримінального провадження та обшуків по “скрутках”. Для мене ці відставки цілком зрозумілі та очікувані.
 
Що стосується призначення міністром оборони Резнікова, якого вчора Скабєєва назвала “русофобом” і “галицким националистом” - побачимо, але погодьтеся: галицький русофоб-націоналіст у кріслі міністра оборони України - це вже непогано. Нехай ретельно береже та примножує ці святі звання.
 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Чи можливо, що саме Гордон, а не Банкова, повідомив Лукашенка про вагнерівців?
Ахметова годує не вугілля, не електрика і не руда. Його годує наша коротка пам‘ять
Шустер це громадянин іншої держави, який приїжджає паразитувати на нашій країні
Вустами Дмитра Гордона говорить Рінат Ахметов?