[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Росіяни накопичують на Луганщині важку зброю: САУ «Малка» перекинули до Сєвєродонецька

Росіяни накопичують на Луганщині важку зброю: САУ «Малка» перекинули до Сєвєродонецька
На Луганщині окупанти продовжують руйнувати міста, знищуючи будинки мирних мешканців.
 
На Сєвєродонецькому напрямку російське військо обстрілювало українські війська з мінометів та артилерійських систем різного типу. Постраждала також цивільна інфраструктура в районах населених пунктів Метьолкіно, Борівське, Устинівка, Тошківка та інших. Окупанти продовжують штурмувати Сєвєродонецьк.
 
За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські окупанти стягують в район Сєвєродонецька важку артилерійську техніку.
 
Зокрема, йдеться про застосування окупантами 203-мм САУ "Малка", які ведуть стрільбу по житлових кварталах міст із закритих вогневих позицій осколково-фугасними снарядами.
 
САУ "Малка" - модернізований варіант 2С7 "Піон", калібру 203 мм. САУ призначена для ліквідації особливо захищених пунктів управління військами, артилерії, мінометів, броньованої техніки, тилів та живої сили супротивника.
 
Механізми наведення модернізованої моделі САУ "Малка" дозволяють міняти кут атаки від 0 до 60 градусів. Дальність ураження-до 50 км. Екіпаж САУ - шість осіб. Режимна скорострільність САУ – 50 пострілів на годину.
 
Варто зауважити, що після набуття чинності Договору про звичайні Збройні сили в Європі ці САУ були передислоковані за Урал. Нагадаю, Договір про звичайні збройні сили в Європі був підписаний у 1990 році країнами-членами НАТО та Варшавського пакту.
У 2007 році росія фактично призупинила свою участь в Договорі. У березні 2015 року рф повністю вийшла з договору.
За оцінками спеціалістів, наразі на озброєнні збройних сил рф до 60 САУ "Малка".
 
Як повідомлялося раніше, підтвердилась інформація "Права Справа" про застосування російськими окупантами важкої вогнеметної системи ТОС-1А "Солнцепек", систем дистанційного розмінування УР-07 та БМПТ "Термінатор".
 
Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми – під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!
 
І головне – віримо в нашу перемогу!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Удари по Києву: рф продовжить «полювання» на українську ППО - який запас ракет має агресор
РФ продовжує ядерний шантаж: що поєднує «евакуацію» на об’єкті «Бєлгород-22» і події навколо ЗАЕС
Бєлгородський «рейд»: як проведення операції може зашкодити Україні
Кримська «бавовна»: стратегічні партнери України підтвердили законність ударів по логістиці окупантів