[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Росія намагається звинуватити Україну у саботажі «нормандського формату»

Росія намагається звинуватити Україну у саботажі «нормандського формату»

Це зворотний бік нормандського формату: Росія погодилася на перемовини та на продовження діалогу, але за умови прямих контактів між Києвом і терористами. За два тижні Кремль спробує розіграти цю карту, звинувативши Україну у небажанні мирного врегулювання конфлікту на Сході України шляхом безпосередніх перемовин з представниками окупаційної влади.

Ключові загрози так званого нормандського формату для України полягають у показовій «договороспроможності» Росії. 

У чому полягають ризики нормандського формату? Росія цією зустріччю показала свою начебто договороспроможність. Захід говорить про те, що наразі відбувається ескалація. Питань немає – ми сідаємо за стіл перемовин. І що ви наразі скажете Путіну? Понад те, він погодився на чергову зустріч за два тижні. Але основна вимога Кремля – безпосередній діалог між Києвом, Луганськом і Донецьком.

 Росія намагається представити цей трикутник у форматі суто «громадянської війни». Не виключаю, що риторика Кремля у наступному раунді перемовин зводитиметься до звинувачень України у зриві перемовин.

Вони вийдуть і скажуть: "Ми вам дали два тижні часу. І запропонували варіант деескалації, на який не погодилась українська сторона".

І питання начебто будуть вже не до Росії. А до української делегації, що буцімто блокує російські мирні ініціативи.

Утім, варто зауважити, що Нормандія – це віддзеркалення процесів на світовій шахівниці. Якщо наразі триває бій за перерозподіл сфер впливу між Росією та США, то «Нормандський формат» залишився на узбіччі глобальної політики. І він фактично відіграє другорядну роль.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Протести в Молдові: рф планує здійснити переворот і відкрити «другий фронт» із Придністров'я?
Роковини анексії Криму: хто «здав» півострів росіянам і чи можна було уникнути окупації
НАТО працює над створенням авіакоаліції: Словаччина і Польща передадуть Україні літаки МіГ-29
Збиття MQ-9 Reaper над Чорним морем - провокація Кремля: якою може бути відповідь США