Російська актриса вибачилася за участь в антибілоруській пропаганді

Російська актриса вибачилася за участь в антибілоруській пропаганді

Російська актриса Катерина Шмакова вибачилася перед жителями Білорусі за жарти про протести в їхній країні на шоу "Международная пилорама".

Так, дівчина, яка зіграла роль "роздратованої безробітної білоруски", заявила – їй дуже соромно за свій "безбожний вчинок" і заплакала. Відповідне відео Шмакова опублікувала на особистій сторінці в Facebook.

"Я публічно прошу пробачення перед усіма жителями Білорусі, перед жінками... Мені страшенно соромно за те, що я зробила. Мені соромно, що моя особиста мораль була порушена. Виправдувати себе тим, що я отримую текст за три хвилини до мотора – це вже не важливо. Я просто щиро прошу вибачення перед усіма людьми. Я знаю, як вам боляче. І це було жахливо безбожно з мого боку", – заявила Катерина.

Зазначимо, що на початку вересня в програмі «Міжнародна пилорама» на НТВ, яку веде чоловік головного редактора RT Маргарити Сімоньян Тигран Кеосаян, було показано мерзенний пропагандистський скетч з «роздратованою білоруської городянкою», що нібито брала участь в мітингу проти президента Олександра Лукашенка. Вона викрикувала гасло «Живе Білорусь» і співала пісню «Змін» групи «Кіно».

Ролік висміював рух народного опору, виставляв мітингарів тупуватими і продажними, а сама актриса Шмакова зіграла роль безробітної білоруски, учасниці протестів у Мінську. Вона співала пісню "Перемен" і кричала "Жыве Беларусь!". Також її героїня скаржилася на низькі гонорари за участь у протестах та говорила, що виходить на вулицю, щоб познайомитися зі співробітником ОМОНу.

У сюжеті Кеосаян вважав за потрібне повідомити, що в країні працює тільки міліція і КДБ на відміну від демонстрантів. Окремо дісталося Світлані Тіхановском і Координаційній раді білоруської опозиції.

У скетчі про білоруську громадянку він запитує дівчину, ратує вона за зміну державної символіки, вказуючи на біло-червоно-білий прапор на її обличчі. Дівчина відповідає, що просто хворіє за «Спартак», а на мітинг вийшла з-за ОМОНу, який «обійме, так обійме».

Раніше Український Дощ писав, що українці обурені фотофактами побиття білоруських жінок.

 

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у  $421 млн перед невідомими кредиторами
Світ
Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у $421 млн перед невідомими кредиторами
Кандидатка у віцепрезиденти США Камала Гарріс у телешоу «Останнє слово з Лоуренсом О'Доннелом» прокоментувала історію, викладену New York Times , в якій йдеться про те, що президент Трамп має величезний борг...
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Турцією підтримав Азербайджан
Світ
Війна в Карабаху: Афганістан слідом за Турцією підтримав Азербайджан
Афганістан підтримав Азербайджан у карабаському конфлікті. Заява з підтримкою опублікувало МЗС країни...
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
Світ
Сьогодні Трамп і Байден зустрінуться на дебатах на Fox News
На дебати кандидатам відведено півтори години, за які претенденти мають обговорити 6 основних тем, серед яких ситуація з коронавірусом, економіка, безпека голосування і масові протести в американських містах...
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
Світ
Ердоган: «Вірменія повинна покінчити з окупацією Нагірного Карабаху»
У невизнаній Нагірно-Карабахської республіці ввели військовий стан і оголосили мобілізацію. Трохи пізніше про загальну мобілізацію оголосив і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Влада Азербайджану оголосила про часткову мобілізацію у понеділок ...
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Світ
Світлана Алексієвич вилетіла з Білорусі до Німеччини
Лауреатка Нобелівської премії і член президії координаційної ради опозиції Світлана Алексієвич поїхала з Білорусі...