[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

РНБО на Донеччині: привіт Ахметову, Григоришину, Суркісам, Коломойському та Бойку

РНБО на Донеччині: привіт Ахметову, Григоришину, Суркісам, Коломойському та Бойку
Щодо РНБО на Донеччині. Найважливіше - монополізація енергетики олігархами, зокрема російськими.
 
Впевнений, що прізвища Ахметова, Новінського, Григоришина, Льовочкіна, Бойка, Суркісів, Коломойського, Боголюбова та громадянина Росії Воєводіна, яким належить значна частка української егергетики, були артикульовані Даніловим геть не випадково.
 
Це означає, що у випадку подальших картельних змов та спорадичного підвищення цін, держава перегляне засади співіснування з олігархами. Наприклад, можна переглянути умови набуття у власність стратегічних підприємств і ввести на них тимчасові адіміністрації. Це - як варіант.
 
Окремий привіт ​Данілов передав Фірташу та його облгазам. Знаєте, щось мені підказує, що невдовзі Фірташ може їх втратити. Гадаю, це було б справедливо, адже не можна заробляти на Україні і одночасно працювати на її ворогів. Точніше, можна, але тільки якщо ти - бізнес-партнер Президента, як це було кілька років тому.
 
Очевидно, що олігархи спробують використати свій улюблений прийом - енергетичний шантаж, як це вони роблять завжди, коли припікає під хвостом.
 
Відповідь на шантаж має бути жорсткою, оскільки іншої мови ця публіка не розуміє. Не можна жити у 2021-му за правилами 90-х. А якщо дехто дуже хоче, нехай згадає, що 90-ті закінчилися добре далеко не для всіх.
 
Сподіваюся, наступне засідання відбудеться на нашій з Даніловим рідній Луганщині. Там проблем чи не більше, ніж на Донеччині.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Усик не є ідейним ватником, він просто жертва радянсько-російської пропаганди
Зволікання із запуском Бюро економічної безпеки коштує нам усім надто дорого
Поглинання Білорусі Росією є відповіддю на питання, за що стояв Майдан
У Порошенка вже навіть не намагаються приховувати інформаційні синхрони з росіянами