«Ріфмастер заслужив на повагу», - головнокомандувач ЗСУ заступився за Антоненка

«Ріфмастер заслужив на повагу», - головнокомандувач ЗСУ заступився за Антоненка

Андрій Антоненко, який є одним із фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, зіграв значну роль для української армії і заслуговує на повагу.

Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил Руслан Хомчак на зустрічі з журналістами, повідомляє НВ.

"Наша позиція по Ріфмастеру: наскільки мені відомо, це, дійсно, фігура, яка зіграла, скажімо так, значну роль і заслужила повагу", – заявив головнокомандувач ЗСУ.

За його словами, для підтвердження причетності Антоненка до вбивства необхідні надійні докази.

У разі, якщо його визнають невинним, то перед ним мають вибачитися, вважає генерал Хомчак.

ДОВІДКА. У травні 2015 року Антоненко разом із солістом групи "Тартак" Сашком Положинським виступали для бійців ЗСУ на передовій російсько-української війни. Згодом він пішов на фронт служити за контрактом у Силах спеціальних операцій, брав участь в АТО на Донбасі. Отримав поранення в ногу. Був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

  • 20 липня 2016- го в Києві  підірвали авто з журналістом Павлом Шереметом. Особи підозрюваних у його вбивстві МВС оголосило в грудні 2019-го: це музикант і ветеран АТО Андрій Антоненко, військова медсестра Яна Дугарь, а також лікар і волонтер  Юлія Кузьменко.

  • 22 травня 2020-го справу передали в суд.

  • Адвокати неодноразово заявляли про фальсифікації доказів проти підзахисних.
  • У поліції Лондона заявляли, що експертиза ходи – головний доказ, на підставі якого було пред'явлено звинувачення Кузьменко та Антоненку, не може бути єдиним.
  • Музиканта ы волонтера Андрыя Антоненка затримали 12.12.2019 року. Вердикт було зачитано в ніч проти суботи, 14 грудня. Перед тим було відхилено клопотання захисту щодо перенесення розгляду цієї справи. Позицію обвинувачення було враховано – підозрюваного відправили до СІЗО. 
  • Правоохоронці підозрюють у вбивстві журналіста військового та волонтера Андрія Антоненка, відомого також як рок-музикант Riffmaster та хірургиню дитячої лікарні Юлію Кузьменко. За версією слідства, вони закладали вибухівку під авто, яким користувався журналіст. Третя підозрювана у справі - військова Яна Дугарь. Слідчі вважають, що вона проводила розвідку перед скоєнням злочину і фотографувала камери спостереження. Суд призначив їй обмежувальний захід у вигляді длмашнього арешту.

     

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Україна
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Для ворога стратегічно - захопити територію Донецької області...