Олег Сенцов опублікував фото, як вперше тримає свого новонародженого сина на руках. Лише кілька днів тому його дружина Вероніка Вельч повернулася додому

У соцмережах Сенцов виставив світлину, на якій батько та син посміхаються один одному.

"Той момент, коли Дем'ян усвідомлює, що тато існує не тільки у телефоні", – написав чоловік.

Крім того, дружина режисера Вероніка Вельч опублікувала відео, на якому Сенцов уперше тримає сина на руках. Хлопчик сміявся до тата.

"Насправді це було дуже зворушливо... Вперше на татових руках", – підписала ролик дружина військового.

 

Українців зворушили кадри зустрічі Сенцова із сином. Вони бажають малечі здоровʼя, а молодій родині – довгих років щастя. У коментарях люди відреагували на відео:

"Клаааааас! Рада, що ви разом! Прям до сліз, насправді".
"Це наймиліше що я бачив останнім часом. Олег Сенцов, бажаю вам здоров’я і витримки, а Дем’яну частіше бачити тата і кожен раз радувати своїми досягненнями".

"Дай Боже вам скоріше бути разом щодня!",

"Нехай виростає в мирній Україні",

"Які щасливі обидва. Тато навіть рюкзак не встиг зняти",

"Дякую Вам за Україну! Нехай зростає син здоровим та щасливим!".

До слова, дружина режисера з їхнім сином перебувала у США. Саме там восени минулого року Дем'ян з'явився на світ. У січні вже цього року син Олега Сенцова у Вашингтоні отримав українське громадянство.

Ймовірно, сам режисер, зараз у відрядженні, а загалом – він захищає Україну від ворога, мобілізувався ще на початку повномасштабної війни. Кілька днів тому Сенцов повідомив, що зараз проходить навчання та готується до весняних боїв, щоб вигнати ворога з нашої землі.